Mitsubishi L200 otrzymał dwie nagrody w kategorii pickupów. To jeden z najczęściej nagradzanych modeli w tej klasie i wciąż jako jeden z nielicznych, oferujący stały napęd na cztery koła.

Tytuł najlepszego Flotowego Pickupa 2018 przyznano Mitsubishi L200 w plebiscycie Fleet Awards Polska. To trzeci taki tytuł z rzędu. L200 pokonał Nissana Navarę, Volkswagena Amaroka, Toyotę Hilux, Forda Rangera i Isuzu D-Maxa.

dscf1681

Samochód został wyłoniony na zwycięzcę po internetowym głosowaniu 10 tys. kierowników flot, głosowaniu prawie setki dziennikarzy oraz wyliczeniu wartości rezydualnych. Na koniec 318 kierowników flot oceniało samochody podczas jazd testowych.

Zobacz nasz test porównawczy trzech pickupów:

[youtube]https://youtu.be/CLQtWHiSzek[/youtube]

Natomiast po raz czwarty z rzędu przyznano Mitsubishi L200 tytuł Pickupa Roku w plebiscycie organizowanym przez brytyjski magazyn Auto Express. Do tej pory żaden inny pickup nie otrzymał tylu nagród w jednej kategorii. Co warto podkreślić, tytuł ten trafia do Mitsubishi od 2015 roku, czyli od daty premiery najnowszej generacji.

Mitsubishi L200 2018, już w standardzie dostępny z napędem na cztery koła, oferowany w pięciu specyfikacjach wyposażenia, z dwoma silnikami, dwoma rodzajami skrzyni biegów, w dwóch wersjach nadwozia i dziewięciu kolorach. Ceny Mitsubishi L200 2018 zaczynają się w Polsce od 109 990 zł.

dscf1860

W sprzedaży pojawiła się najnowsza odmiana tego samochodu w specyfikacji Black Edition. W skład pakietu wizualnego wchodzą atrapa chłodnicy, poszerzenia nadkoli, obudowy lusterek, klamki zewnętrzne, stopnie boczne oraz aluminiowe obręcze kół w kolorze czarnym. Oparta o specyfikację 2.4 DID High Power Double Cab 4WD Intense Plus wersja limitowana oferuje dodatkowo system dostępu bezkluczykowego KOS, światła diodowe do jazdy dziennej i biksenonowe przednie reflektory.

Przy zakupie specjalnej wersji Mitsubishi L200 2018 Black Edition klienci mogą liczyć na zniżkę w wysokości 9000 zł i możliwość skorzystania z promocyjnego pakietu ubezpieczenia PZU w wysokości 3,8% wartości pojazdu. Cena nowego pickupa z uwzględnieniem zniżki to 134 790 zł.

 Mitsubishi L200 Black Edition

 

Poprzedni wpis Następny wpis