Wg badań przeprowadzonych przez IBRM Samar, japońska marka Mitsubishi Motors zanotowała w roku 2020 najwyższy udział osób fizycznych w rejestracjach nowych samochodów.

Najwyższa pozycja Mitsubishi pod względem udziału osób fizycznych w rejestracjach nowych samochodów to wyraz uznania dla producenta i produktów.

Mitsubishi ASX, Eclipse Cross, Outlander, Outlander PHEV, Space Star i L200 słyną z innowacyjnych, pionierskich rozwiązań. Należą do nich m.in.: napęd PHEV, niezwykle sprawne napędy 4×4, systemy kontroli napędu na 4 koła, oraz wywodzący się z Lancera Evolution układ S-AWC..

Skazany na Sukces

Już w kwietniu tego roku gamę aut Mitsubishi w Polsce wzbogaci nowy model – Eclipse Cross PHEV. To jedyny SUV coupe plug-in w tej klasie. Wyróżnia się on awangardową sylwetką i komfortowym wnętrzem z bogatym wyposażeniem. Atutem jest także unikatowy napęd 4×4 – elektryczny i hybrydowy z możliwością szybkiego ładowania – w 25 minut – prądem stałym z publicznych ładowarek. Pojemna bateria z 8-letnią gwarancją (do 160 000 km), pozwala na pokonanie 45 km w zeroemisyjnym trybie elektrycznym EV. Pełen zasięg auta to około 600 km a koszt przejechania standardowych 100 km może być nawet 3 krotnie niższy w porównaniu z wersją spalinową.

Jakość gwarantowana

Jak wiadomo z badań jakości satysfakcji klientów MMC, ogromne znaczenie w przypadku zakupu prywatnego pojazdu ma także serwis i długość gwarancji. Klienci indywidualni – w odróżnieniu od tych instytucjonalnych, nie mogą liczyć na znaczące flotowe zniżki i mają bardzo wysokie oczekiwania w stosunku do swego prywatnego auta. Przy zakupie pojazdu zwracają także uwagę na jakość i koszty użytkowania oraz wartość samochodu przy odsprzedaży.

„Cieszę się, że nasza gama modeli wsparta unikatowym na rynku, oferowanym przez Mitsubishi Motors Zobowiązaniem Serwisowym spotyka się z tak wysoką oceną klientów.“– powiedział Piotr Szewczyk, dyrektor operacyjny polskiego oddziału MMC. “W ramach tego zobowiązania każdy klient oprócz 5-letniej gwarancji do 100 000 km na pojazd i wybrane akcesoria wraz z 5-letnim, nielimitowanym przebiegiem pakietem Mitsubishi Assistance Package, otrzymuje możliwość bezpłatnej kontroli pojazdu, w tym także po gwarancji. Tak znakomite warunki gwarancji są dowodem inżynierskiej precyzji i co najważniejsze dla klientów – przekładają się bezpośrednio na komfort użytkowania oraz jakość i niezawodność naszych samochodów.” – dodał.

Poprzedni wpis Następny wpis