Mitsubishi jest na Starym Kontynencie już od czterech dekad. Samochody tej japońskiej marki zyskały wizerunek bezpiecznych i niezawodnych. To właśnie dzięki temu cieszą się one dużą popularnością. Obecnie po Europie jeździ 2,6 mln Mitsubishi. Teraz kupując nowe auto tej marki otrzymamy aż 5 lat gwarancji!

Dla przyszłych klientów Mitsubishi to ważna zmiana. Wydłużenie gwarancji o dodatkowe 2 lata pozwoli zredukować koszty eksploatacji samochodu i spowolni spadek wartości używanego auta. Istotne jest też poczucie bezpieczeństwa, jakie będą mogli odczuć klienci Mitsubishi, ponieważ ewentualna awaria pojazdu nie będzie stanowić problemu. Niezmieniony pozostanie limit przebiegu samochodu i wciąż będzie wynosił 100 000 km.

Nowe warunki gwarancji na auta Mitsubishi objęły całą Europę z wyłączeniem Rosji i Ukrainy od 1 stycznia 2015. W Polsce jej przedłużenie do 5 lat obejmie modele Space Star, Lancer Sedan, Lancer Sportback, ASX, ASX RalliArt, Pajero, L200 oraz Outlander i Outlander PHEV. W przypadku ostatniego z wymienionych samochodów Mitsubishi już wcześniej udzielało 5-letniej gwarancji na akumulator trakcyjny i komponenty systemu EV.

Zobacz nasze ostatnie testy Mitsubishi:

Mitsubishi Space Star 1,2 MIVEC Intense

Mitsubishi Pajero Sport 2.5 DI-D AT Intense+

Mitsubishi Outlander 2,0 MIVEC CVT Instyle Navi

Poprzedni wpis Następny wpis