Stale rośnie popyt na auta miejskie z niskimi kosztami utrzymania. Space Star to auto miejskie, które wyróżnia się elektryzującym designem i niezawodnymi rozwiązaniami. Obecnie dodatkowo wyróżniają go także super promocje


Space Star Atut I – Dynamiczny design

Mitsubishi Space Star to elegancki i dynamicznie wyglądający mały samochód, oferujący niewielkie wymiary (długość – 3845 mm, szerokość -1665 mm, wysokość – 1505 mm), ale też wygodne miejsce dla 5 osób.

Aktualnie oferowany model poddano pewnym modyfikacjom. Dominacja crossoverów na rynku, wymusiła zbudowanie bardziej atrakcyjnej formy nadwozia niż klasyczny minivan.
Stąd też, zmianie uległ obecnie cały przód samochodu przed przednią szybą (maska, wloty powietrza, zderzak, atrapa chłodnicy), a oświetlenie LED, w zależności od wersji, całkowicie przeprojektowano.

Space Star Atut II – promień zawracania 4,6 metra

Nowy Space Star dobrze sprawdzi się w roli zwinnego auta do dojazdów do pracy, oferując kierowcy przyjemność z prowadzenia z dużym nastawieniem na komfort i zwrotność.
Auto cechuje dobra widoczność, dzięki połączeniu specjalnie wyprofilowanego przodu nadwozia (kierowca widzi oba krańce maski silnika) oraz nisko poprowadzonej linii szyb. Wysunięte do przodu słupki A oraz nisko poprowadzona linia przewężenia w przedniej części nadwozia znacznie zwiększają pole widzenia kierowcy zarówno przed pojazdem, jak i z boków.
Dużą zwrotność uzyskano dzięki promieniowi skrętu wynoszącemu 4,6 metra – co jest jednym z najlepszych wyników w klasie. Space Star ułatwia więc manewrowanie na skrzyżowaniach, na krętych drogach i na parkingach.

Space Star Atut III – Silnik i skrzynie biegów

Obecnie oferowany Mitsubishi Space Star napędza lekki 3-cylindrowe silnik benzynowy o wysokiej sprawności (1.2 litra 71 KM / 102 Nm), wyposażony w system zmiennych faz rozrządu firmy Mitsubishi Motors – MIVEC (Mitsubishi Innovative Valve timing Electronic Control), a także w system Auto Stop & Go (w zależności od wersji wyposażenia).

W modelu Space Star dostępne są 2 wydajne przekładnie – manualna i bezstopniowa, automatyczna.

  • 5-biegowa skrzynia manualna przyczynia się do obniżenia zużycia paliwa dzięki mniejszej objętości oleju (o niższej lepkości), niż w przypadku modeli konkurencyjnych i niskiemu przełożeniu.
  • Nowoczesna przekładnia INVECS-III CVT odznacza się szerokim zakresem przełożenia, w celu uzyskania lepszych osiągów, oraz niższego zużycia paliwa

Space Star Atut IV – Wyższa jakość wnętrza i Gratisowa nawigacja

Zmiany wyglądu, wynikające z rozległych modyfikacji w stylistyce zewnętrznej, zostały wprowadzone również do wnętrza samochodu – to odpowiedź na opinie europejskich klientów. Najważniejsze modyfikacje to

  • nowa tapicerka (dostępna w czerni lub szarym kolorze),
  • standardowe połączenie geometrycznego wzoru tkaniny (środek) i efektu dzianiny (boki), ze szwami lub bez, zależnie od wersji wykończenia,
  • opcjonalne połączenie graficznego wzoru tkaniny (środek) i syntetycznej skóry (boki) z przeszyciami i lamówką,
  • nowe wykończenie drzwi z wstawką z tkaniny, podłokietnikiem pokrytym tkaniną i akcentami we wzorze karbonu,
  • nowy układ przełączników i schowek pod deską rozdzielczą,
  • nowe, półkontrastowe zegary z tarczami ze wzorem włókna węglowego i wyraźniejszymi indeksami.

Niewątpliwym atutem modeli oferowanych w salonach Japan Motors jest obecnie dodatek w postaci nawigacji. Sprawia to, że model jest nie tylko idealnym kompanem w mieście, ale także podczas wypraw na wycieczki.

Więcej informacji uzyskasz Dzwoniąc do Salonu Japan Motors

Poprzedni wpis Następny wpis