W niepewnych czasach epidemii, Covid radykalnie zmienił nastawienie I podejście klientów do zakupów. Konsumenci w pierwszej kolejności zwracają uwagę na stosunek jakości do ceny. To jeden z powodów dynamicznego wzrostu sprzedaży aut używanych. Dlatego polski oddział Mitsubishi Motors przygotowuje się…do wprowadzenia kompleksowego programu, który umożliwi klientom zostawienie swego auta w rozliczeniu, bez konieczności przygotowywania swego auta do sprzedaży I straty czasu na poszukiwanie kupców oraz zakup sprawdzonego I bezpiecznego pojazdu Mitsubishi.

Nowy ekspert
Jednym z pierwszych kroków na drodze do stworzenia nowego programu było wyłonienie eksperta, który opracuje ramy programu I zadba o płynne wprowadzenie go w sieci autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors. Na stanowisko Doradcy Sieci Dealerskiej ds. Samochodów Używanych powołano Marcina Kowalika, który znakomicie sprawdził się wcześniej na stanowisku Doradcy Sieci Dealerskiej pracując w polskim oddziale Mitsubishi Motors od 10 lat i był odpowiedzialny za wdrożenie centralnego systemu CRM (Customer Relationship Management), służącego usprawnieniu procesów obsługi klienta.

mitsubishi_eclipse_cross_foto_p_1_ (1)

Wyceń swoje auto na mitsubishi.pl
W kolejnym etapie powstawania programu stworzono unikatową na rynku możliwości wyceny swego obecnego auta. “Nowe narzędzie online umożliwia właścicielom używanych pojazdów dokonanie wstępnej wyceny własnego auta używanego. W razie zainteresowania klienta zakupem nowego pojazdu lub odsprzedażą obecnego samochodu używanego – dzięki prostemu formularzowi – może on wysłać zapytanie do dealera, z prośbą o ofertę na nowe auto Mitsubishi i ewentualną propozycję odkupu auta używanego. Zaletą i wyróżnikiem nowej strony jest fakt, że wycena bazuje na danych aktualizowanych na bieżąco online – jest sporządzana na podstawie aktualnych ofert z portali motoryzacyjnych oferujących samochody używane. „ – podkreśla Marcin Kowalik, nowy Doradca Sieci Dealerskiej ds. Samochodów Używanych w polskim oddziale Mitsubishi Motors.

Aby wycenić swój używany pojazd wystarczy wypełnić poniższą ankietę: http://bit.ly/mitsubishi-wycena-samochodu

Więcej informacji na ten temat można znaleźć:

  • Japan Motors, ul. Wyzwolenia 95, 43-300 Bielsko-Biała, telefon: (33) 827 00 30
  • Japan Motors, ul. Krasnobrodzka 5, (Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska), 03-214 Warszawa, telefon: (22) 510 00 30
  • Japan Motors, ul. Stawowa 2, 41-214 Sosnowiec, telefon: (32) 200 99 36
Poprzedni wpis Następny wpis