Wybierz markę

Nissan Ariya już jest w pełnej ofercie. W związku z tym w Japan Motors ruszyły zamówienia na wszystkie wersje elektrycznego crossovera coupé. Wcześniej ogromnym zainteresowaniem cieszyła się ograniczona oferta przedsprzedażowa, teraz zamawiający mają więcej możliwości. Mają bowiem pełen wybór spośród wszystkich dostępnych wersji, kolorów oraz opcji wyposażenia.

Elektryczna Ariya – nadjeżdża przyszłość

Model Ariya jest kluczowym elementem strategii elektryfikacyjnej Nissana. Dlatego, będzie on idealnym wyborem dla osób wymagających od samochodu elektrycznego „czegoś więcej”. Wszystko to dzięki wyróżniającemu się wzornictwu, ponadprzeciętnemu poziomowi wykończenia wnętrza oraz duszy zakorzenionej w japońskiej filozofii. Ten model wyznaczy nowe standardy w klasie wersji elektrycznych.

Nissan Ariya Advance za 209 900 zł

Podstawowa wersja, z akumulatorem o pojemności 63 kWh, oferuje zasięg do 403 km. Już standardową wersję Nissana Ariya wyposażono w bogate wyposażenie. W jego skład wchodzi m.in. system ProPILOT z Navi-Link, podgrzewane i elektrycznie regulowane fotele przednie i kierownica, światła przednie w technologii Full LED. W dziedzinie audio, już w standardzie mamy system inforozrywki NissanConnect z obsługą Apple CarPlay i Android Auto. Ważnym aspektem są też m.in podgrzewana szyba przednia, system kamer 360° czy elektrycznie sterowana klapa

Bezsprzecznie, ta wersja to auto idealne dla osób, które na co dzień poruszają się głównie w obrębie aglomeracji miejskiej.

Niewątpliwie, dla klientów pokonujących samochodem większe odległości idealnym wyborem będzie Ariya z akumulatorem o pojemności 87 kWh. Zapewnia ona zasięg do 533 km.

Samochód taki dostępny jest w podstawowej wersji wyposażenia Advance w cenie 242 900 z. Ważnym aspekem jest, że kwota ta mieści się w limicie rządowej dotacji. Konkludując, w programie Mój Elektryk dla klientów biznesowych – wysokość dopłaty, o którą mogą ubiegać się przedsiębiorcy, sięga nawet 27 000 zł.

Nissan Ariya Evolta za 226 900 zł

Nissan Ariya Evolve, to droższa wersja wyposażenia. Godnym uwagi jest fakt, że jest ona dostępna zarówno z akumulatorem o pojemności 63 kWh, jak i 87 kWh.

W stosunku do odmiany Advance oferuje ona kilka dodatków. Przede wszystkim  są to: dodatkowo m.in adaptacyjne reflektory przednie Full LED, system nagłośnienia BOSE®, wentylowane fotele, czy wyświetlacz przezierny Head-up.

Samochód taki, w cenie 226 900 zł za odmianę z mniejszym akumulatorem oraz 259 900 zł za wersję 87 kWh, będzie idealnym rozwiązaniem dla osób wymagających od pojazdu maksymalnego poziomu komfortu i bezkompromisowego wyposażenia.

Nissan Ariya e-4ROCE za 264 900 zł lub 286 900 zł

Niewątpliwie, interesujący jest fakt, że w roku 2023, do klientów trafi również topowa odmiana modelu. Będzie to Nissan Ariya z akumulatorem o pojemności 87 kWh oraz rewolucyjnym napędem na cztery koła e‑4ORCE. Zespół napędowy o mocy 301 KM pozwoli rozpędzić samochód od 0 do 100 km/h w czasie 5,7 s i umożliwi przejechanie na jednym ładowaniu nawet do 500 km.

Samochód z napędem na cztery koła e‑4ORCE dostępny będzie w cenie 264 900 zł za odmianę Advance oraz 286 900 zł za wersję Evolve.

Dla odmiany Advance bez dodatkowej dopłaty dostępne jest kremowe wykończenie wnętrza materiałem i skórą ekologiczną.

Kabina wersji Evolve za dopłatą może zostać wykończona niebiesko-szarą tapicerką ze skóry Nappa oraz ekologicznej.

ARIYA Evolve opcjonalnie otrzymać może również 20’’ felgi ze stopów metali lekkich z nakładkami aerodynamicznymi.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? DZWOŃ

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!