Hyundai Tucson

Polski rynek jest w ostatnich czasach wyjątkowo chłonny. Producenci nie śpią i walczą o klienta. Doskonale radzi sobie Hyundai, a Seat coraz szerzej rozwija skrzydła.

Nowy Seat Leon – poznaliśmy ceny

Seat Leon ST po liftingu (2016)
Seat Leon ST po liftingu (2016)

Leon po liftingu dopiero został zaprezentowany, a już poznaliśmy jego ceny. Auto wkrótce wjedzie do salonów. Jego cena bazowa ma wynosić 59 300 zł. W tej kwocie dostaniemy silnik 1.2 o mocy 86 KM, ręczną skrzynię biegów, radio, klimatyzację oraz wiele innych dodatków.

Seat Leon ST po liftingu (2016)
Seat Leon ST po liftingu (2016)

Diesel 1.6 TDI o mocy 90 KM będzie kosztował wyraźnie więcej. Za podstawowy motor wysokoprężny zapłacimy minimum 70 100 zł. Więcej o cenniku nowego Leona przeczytacie u nas już wkrótce. Opowiemy o nowym wyposażeniu oraz gamie jednostek napędowych.

Umów się na jazdę próbną Seatem Leonem

Hyundai Tucson najpopularniejszym SUV-em w Polsce

Hyundai Tucson
Hyundai Tucson

Hyundai pokazał, że o klienta w kategorii SUV-ów walczy się nie tylko ceną, ale i jakością oraz wyposażeniem. Dotychczasowy lider tego segmentu w Polsce wybierany był przede wszystkim ze względu na pierwszy z tych czynników. W październiku na prowadzenie wysunął się jednak SUV z Korei.

Hyundai Tucson
Hyundai Tucson

Tucsona wybrało w 10. miesiącu tego roku 662 klientów. To nie tylko najlepszy wynik w segmencie, ale także bardzo wysoki, bo 7. na polskim rynku generalnie. To pokazuje, że polski klient szuka atrakcyjnych cen, ale także bogatego wyposażenia i dobrej jakości wykonania.

Umów się na jazdę próbną Hyundaiem Tucsonem

1 miliard złotych inwestycji Fiata w Polsce

Zakłady FCA w Bielsku-Białej
Zakłady FCA w Bielsku-Białej

W Bielsku-Białej będą powstawały nowoczesne silniki, produkowane przez Fiat Powertrains Technologies. W tych samych zakładach powstają już między innymi cenione diesle 1.3 MultiJet. Taka informacja nieoficjalnie wypłynęła z Ministerstwa Rozwoju.

Tak duża inwestycja oznaczałaby, że polskie zakłady stałyby się jednymi z najważniejszych, produkujących jednostki napędowe Fiata. Pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji ze strony FCA.

Umów się na jazdę próbną wybranym Fiatem!

Poprzedni wpis Następny wpis