Wybierz markę

„Konstrukcja Jeepa Wranglera pozwala rozebrać go na części, zdjąć dach i drzwi, zmienić konfigurację, spersonalizować go za pomocą naszych akcesoriów Mopar, a następnie złożyć ponownie. Model Jeep Wrangler LEGO Technic zapewnia entuzjastom Jeepa nowe emocje i inspiruje projektantów marki” – powiedział Mark Allen, dyrektor działu designu marki Jeep

Marka Jeep® i Grupa LEGO zaprezentowały najnowszy zestaw LEGO® Technic™ będący hołdem dla jednego z najbardziej kultowych modeli, Jeepa Wranglera Rubicon. Zaprojektowany z zachowaniem niepowtarzalnego wyglądu, designu i legendarnych możliwości terenowych prawdziwego samochodu, pierwszy w historii model Jeepa, LEGO® Technic Jeep Wrangler, jest gotowy na każdą przygodę i każde wyzwanie.

Nowy modelik potężnego SUV-a zapewni fanom LEGO® w każdym wieku moc wspaniałych wrażeń i radości z budowania. Poszczególne elementy LEGO® Technic wiernie odtwarzają układ napędowy 4×4, powiększone opony, składane tylne fotele i klasyczną osłonę chłodnicy z siedmioszczelinowym grillem.

Po złożeniu modelika składającego się z 665 elementów, razem z LEGO® Technic Jeep Wrangler można przeżywać niekończące się „off-roadowe” przygody. Dzięki przedniemu układowi kierowniczemu obsługiwanemu przyciskiem i mocnym przegubom zawieszenia osi, model można przetestować na każdej przeszkodzie. Przyciągająca wzrok żółto-czarna kolorystyka, która urzeka zarówno podczas zabawy, jak i na ekspozycji.

The Jeep® brand and the LEGO Group reveal the Jeep Wrangler Rubicon LEGO® Technic™ model.

Jeep Wrangler LEGO® Technic jest przeznaczony zarówno dla fanów Jeepa, jak i pasjonatów klocków LEGO w wieku od 9 lat. Będzie dostępny od 1 stycznia 2021 r. na stronie www.LEGO.com, sklepach LEGO i w innych punktach sprzedaży na całym świecie w cenie 49,99 USD (49,99 EUR /44,99 GBP).

„Jeep Wrangler to ikona motoryzacyjnego off-roadu.” – powiedział Lars Thygesen, projektant LEGO® Technic. „Wersja Rubicon ma wiele kultowych detali uwielbianych przez fanów 4×4 na całym świecie, dlatego też było dla mnie ważne, aby umieścić jak najwięcej autentycznych cech prawdziwego samochodu w replice LEGO® Technic. Mam nadzieję, że pasjonaci LEGO i fani tego modelu docenią wszystkie komponenty, m.in. zawieszenie, wyciągarkę i konfigurację typu open-air, które opracowaliśmy wspólnie z zespołem utalentowanych projektantów Jeepa”.

The Jeep® brand and the LEGO Group reveal the Jeep Wrangler Rubicon LEGO® Technic™ model.

„Dzięki 80-letniej historii pełnej przygód na całym świecie, możemy powiedzieć, że właściciele, fani i pasjonaci Jeepa dosłownie dorastali razem z nami” – powiedział Christian Meunier, globalny prezes marki Jeep. „Nasza współpraca z Grupą LEGO oferuje wszystkim naszym fanom kolejną możliwość dzielenia się off-roadową pasją, której odzwierciedleniem jest Jeep Wrangler, globalna ikona motoryzacji reprezentująca dobrą zabawę, wolność i nieokiełznaną przygodę w terenie”.

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!