Dzięki nowej powiększonej rodzinie, w której wszechstronność idzie w parze z funkcjonalnością, Fiat oferuje możliwość wyboru Pandy która najlepiej odpowiada zróżnicowanym stylowi życia i codziennym wymaganiom rodziny.

Przeznaczona dla młodego, dynamicznego Klienta kochającego sportowy, pełen charakteru styl, nowa Panda Sport wyróżnia się charakterystycznymi elementami stylistycznymi, jak: nowe, 16-calowe felgi aluminiowe z czarno-czerwonym elementem centralnym; klamki i obudowy lusterek w kolorze nadwozia (opcjonalnie dostępne mogą być w kolorze błyszczącej czerni w połączeniu z czarnym dachem) oraz ekskluzywne chromowane logo „sport” na panelu bocznym, nad kierunkowskazem. Dostępny jest również nowy, ekskluzywny kolor Szary Matowy.
Równie odważne akcenty odnajdujemy także we wnętrzu, gdzie uwagę zwracają nowa deska rozdzielcza w kolorze tytanowym, panele drzwi ze skóry ekologicznej, czarna podsufitka i nowa ciemnoszara tapicerka materiałowa ze wstawkami ze skóry ekologicznej i czerwonymi przeszyciami. Klient poszukujący jeszcze bardziej odważnego wizerunku na zamówienie może wyposażyć nową Pandę Sport w pakiet Pandemonio – to ukłon w stronę pakietu wprowadzonego w 2006 roku dla Pandy 100 HP, zawierającego czerwone zaciski hamulcowe, przyciemnione szyby i kierownicę ze skóry techno z czerwonymi przeszyciami.

Po raz pierwszy w tym modelu w standardzie oferowane są nowe radio cyfrowe DAB z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali, kompatybilne z Apple CarPlay™ i Android Auto™, aby w pełni połączyć smartfon, który można umieścić w uchwycie powyżej radia.

Nowa Panda Sport jest wyposażona w dostępny w całej gamie układ napędowy, składający się z 3-cylindrowej jednostki 1.0 Hybrid o mocy 70 KM, połączonej z silnikiem elektrycznym z systemem BSG (Belt integrated Starter Generator) o maksymalnej mocy 3,6 kW i akumulatorem litowym o pojemności 11 Ah. Silnik spełnia normę Euro 6D Final.

Poprzedni wpis Następny wpis