Przyjemna i ciepła wiosna składnia do wypadów za miasto i w plener, zwłaszcza właścicieli crossoverów. Zanim jednak ruszycie w trasę, warto sprawdzić stan techniczny auta. W Autoryzowanych Stacjach Obsługi Mitsubishi zrobicie to za symboliczną kwotę.59 zł będzie kosztowało was sprawdzenie w ASO 35 obszarów samochodu odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i komfort podróży. Wiosenna akcja promocyjna Mitsubishi dotyczy aut na gwarancji oraz tych, które gwarancję już utraciły.

Mechanicy sprawdzą układ jezdny, kierowniczy, napędowy, wydechowy, komorę silnika, a w niej paski napędu osprzętu, gumowe przewody, uszczelnienia, akumulator czy poziom płynów eksploatacyjnych. Ponadto: hamulce, wycieraczki, pasy bezpieczeństwa, lusterka, zestaw wskaźników i kontrolek oraz całą elektrykę i oświetlenie pojazdu. Kontroli podlega także ogumienie. Dla klientów, którzy zgłoszą się na przegląd przygotowano upominek w postaci kamizelki ochronnej z logo Mitsubishi Motors.

Jeżeli przegląd wykaże jakieś usterki, to decydując się na naprawę w serwisie Mitsubishi możecie liczyć na atrakcyjne zniżki na zakup części i materiałów eksploatacyjnych, sięgające 25 proc. Na samą robociznę w ramach wiosennej akcji otrzymacie 10 proc. zniżki. Taniej o 25 proc. będzie można także kupić wybrane oryginalne akcesoria i gadżety Mitsubishi Motor, służące m.in. przewozowi dodatkowego bagażu, a także dywaniki czy osłony przeciwsłoneczne.

W specjalnej ofercie jest także serwis klimatyzacji wraz z czyszczeniem i wymianą filtra przeciwpyłowego. W ramach prezentu przygotowano koncentrat płynu do spryskiwaczy. I to wszystko w atrakcyjnej cenie 199 zł.

Akcja Przeglądowa Wiosna potrwa do 30 maja.

Skontaktuj się z serwisem Mitsubishi Grupy PGD by zapisać się na przegląd

 

Poprzedni wpis Następny wpis