Wybierz markę

salon Seata. Ateca w promocji, wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY

Różne raporty, zestawienia i opinie wskazują, że SEAT Ateca cieszy się ponadprzeciętną popularnością w sektorze małych i średnich firm. A już szczególną wśród osób fizycznych prowadzących działalność, czyli jednoosobowych podmiotów gospodarczych. Tym osobom kompakt SEAT-a jest kompanem zarówno w prowadzeniu biznesu, jak i w zapewnianiu sobie i rodzinie przyjemności po pracy. W związku z tym oraz atrakcyjna ceną Ateca wydaje się być samochodem stworzonym dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Oferta specjalna, którą przygotował SEAT nie jest jednak skierowana tylko do nich. Ateca w promocji to propozycja dla biznesów każdej wielkości i na różnym stopniu rozwoju. A także dla rodzin na różnym ich etapie, od 2+3 do D+W. Skrótem D+W pozwoliłem sobie określić dziadków jeżdżących czasem z wnukami na wakacje lub po prostu odbierających je z przedszkoli.

Muszę dodać, że Ateca w promocji to tylko jedna z propozycji, jaką mają teraz salony SEAT-a i CUPRY prowadzące wyprzedaż rocznika.

Stwierdzenie, że samochód jest uniwersalny w odniesieniu do auta słusznych wymiarów przychodzi bardzo łatwo. Czasem nawet zbyt łatwo, bo zapomina się o uciążliwościach związanych z parkowaniem w mieście. Od takich problemów uwalnia nas samochód kompaktowy, ale czy jest on dostatecznie uniwersalny?

Jeżeli rozumieć uniwersalność jako sprawdzanie się w życiu codziennym (zawodowym i prywatnym) to zdecydowanie tak i bardziej niż tak. Bo „bardziej” jest na przykład bagażnik, którego 510 litrów pojemności, większość z nas będzie wykorzystywać tylko okazjonalnie. A właśnie godne (jak na kompakt) 510 litrów bazowej (i 1604 litry maksymalnej) pojemności bagażnika oferuje nam SEAT Ateca. To tylko jeden z przykładów na uniwersalność SEAT-a, który właśnie przy swoich cechach kwalifikujących go do kompaktów, a nawet do kompaktowych SUV-ów, tym właśnie parametrem najbardziej mnie zaskoczył. Ponieważ teraz jest czas wyprzedaży rocznika 2023 i Ateca w promocji jeszcze zyskała na swojej atrakcyjności, szczególnie warto ją poznać. Dlatego serdecznie zapraszam na jazdy testowe do salonów SEAT-a.salon Seata. Ateca w promocji (widok z tyłu/boku). Wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY

Ateca w promocji dostępna od ręki i z elastycznym finansowaniem

Oj, refleksja, piszę o poznawaniu samochodu, a przecież wiele osób nie tylko go zna, ale jest z nim zaprzyjaźnionymi. To przecież najchętenij wybierany SUV hiszpańskiej marki. Zatem osoby, które już kompakt SEAT-a doceniły i chcą wymienić na nowszy, Ateca w promocji zainteresuje pod kątem dostępności. Zapraszam zatem do wyszukiwarki pokazującej SEAT-y dostępne od ręki, a więc, może z małymi wyjątkami, z oferty wyprzedaż rocznika 2023. Najmroźniejsza część zimy przed nami, proszę więc pamiętać także, że Ateca w promocji często ma w dodatkowym wyposażeniu pakiet zimowy.

– SEAT Ateca to idealny wybór zarówno dla osób prowadzących firmę, jak i prywatnych, które po godzinach lubią aktywnie spędzać czas. W zależności od potrzeb można wybrać wariant z napędem na przednią lub obie osie, z silnikami o mocy nawet do 150 KM. Także wyposażenie możemy dobrać tak, aby każda podróż była przyjemnością – komentuje Katarzyna Dziomdziora, PR Manager marek SEAT i CUPRA. – Wśród cenionych zalet tego modelu jest także finansowanie, które jest dostosowane do różnych specyficznych potrzeb najbardziej wymagających klientów. Cena, jaką obecnie ma Ateca w promocji to nie wszystko. Korzystając z oferty wyprzedaży możemy na przykład wybrać najem długoterminowy. – W tej formie korzystania z samochodu użytkownicy nie muszą przewidywać dodatkowych niespodziewanych wydatków, bo od samego początku ponoszą stałe miesięczne opłaty – podpowiada Katarzyna Dziomdziora.

W ofercie finansowania zakupu dla klienta indywidualnego mamy także elastyczność. Ta sprawia, że Ateca w promocji jest dostępna na warunkach wybranych przez kupującego. Po pierwsze możemy wybrać ofertę, w której spłacamy tylko przewidywaną utratę wartości samochodu w trakcie trwania umowy, a nie pełną cenę samochodu. Po drugie, możemy obniżyć wysokość miesięcznej opłaty dzięki wydłużeniu okresu finasowania, określeniu przebiegu rocznego i wniesieniu wpłaty własnej. Możemy ona wynieść nawet 30% ceny auta, ale możemy nie wnosić jej wcale – to elastyczne po trzecie.salon Seata. Biała Ateca w promocji, wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY

Użytkowanie zamiast posiadania według SEAT-a

Według danych GUS-u, osób rozpoczynających w Polsce jednoosobową działalność gospodarczą było w 2022 roku około trzystu tysięcy. Wobec wciąż niepewnej sytuacji rynkowej, inflacji i rosnących składek ZUS-u inwestycja w samochód – środek pracy – może być trudna. Skoro są inne palące i niezbędne potrzeby, to po co auto kupować, skoro można je wynajmować. Nawet jeśli jest to SEAT Ateca w promocji, jaka zdarza się najwyżej raz do roku, bo jako wyprzedaż rocznika. Użytkowanie zamiast posiadania – w tym wypadku długoterminowy wynajem pojazdu – staje się coraz popularniejsze, szczególnie wśród przedstawicieli młodszych pokoleń. A już zwłaszcza dla osób wchodzących do sektora MŚP. Pozwala im bowiem uniknąć znacznych początkowych inwestycji, jakie wiążą się z zakupem środka transportu lub tradycyjnym leasingiem. Mogą w związku z tym zainwestować w rdzeń rozwoju swojej działalności. Warunkiem jest jednak, by koszt wynajmu był atrakcyjny. W ocenie atrakcyjności pomoże nam kalkulator, jaki znajdziemy na stronie SEAT-a, lub doradcy finansowi w salonach.

Mamy upatrzony samochód, którym jest Ateca w promocji wywołanej przez wyprzedaż rocznika 2023. Teraz musimy tylko wybrać odpowiednią dla naszej firmy na jej etapie rozwoju formę finansowania środka transportu. Do wyboru mamy kilka opcji, a zacznę od wywołanej oferty najmu długoterminowego – abonamentu i to bez wpłaty własnej. W takim abonamencie może się znaleźć ubezpieczenie, serwis, pakiet Assistance, przeglądy, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze bez limitu. Osobiście uważam, że te elementy nawet powinny, bo zawsze wyjdą nam taniej niż ich dokupywanie. Podobnie będzie z pakietem opon, który możemy mieć w opcji. Ale nie musimy, bo w także w tym elemencie, jak w każdym innym, oferta wynajmu długoterminowego jest elastyczna. Możemy także ustalić długość wynajmu i już po roku wymienić samochód na nowszy.

Ateca w promocji dostępna jest także w tradycyjnych dla firm opcjach finansowania – w leasingu (103%) oraz w klasycznym kredycie.

Radek Pszczółka
Zdjęcia: SEAT i Radek Pszczółka

salon Seata. Ateca w promocji (widok z tyłu/boku). Wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY salon Seata. Biała Ateca w promocji, wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY salon Seata. Ateca w promocji, wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY biały Seat Ateca w promocji test Seata Ateca FR - widok auta z tyłu
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!