Wybierz markę

Seat w raporcie ADAC

W najnowszym raporcie ADAC 2024, modele SEAT-a: Arona, Ateca i Leon, zdobyły wysokie wyróżnienia za swoją niezawodność i niską awaryjność. Raport ADAC, oparty na milionach interwencji drogowych rocznie, jest jednym z najbardziej prestiżowych wskaźników jakości samochodów w Europie. W 2023 roku ADAC pomógł kierowcom w ponad 3,5 miliona przypadków, dostarczając cennych danych do analizy awaryjności pojazdów.

 

Kilka słów o metodologii raportu ADAC

ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club), jako największy automobilklub w Europie, regularnie monitoruje i ocenia awaryjność samochodów różnych marek. Raport powstaje na podstawie rzeczywistych interwencji pomocy drogowej, co sprawia, że jest jednym z najbardziej wiarygodnych źródeł informacji na temat niezawodności pojazdów. Obejmuje szeroki zakres danych, takich jak wiek pojazdu, liczba zarejestrowanych egzemplarzy oraz częstotliwość występowania usterek.

SEAT w raporcie ADAC odnosi sukces

Wyniki SEAT-a w raporcie ADAC 2024 potwierdzają, że hiszpańska marka kładzie duży nacisk na jakość i niezawodność swoich modeli. Arona, Ateca i Leon, które znalazły się w czołówce rankingu, są dowodem na to, że SEAT skutecznie odpowiada na potrzeby swoich klientów, oferując samochody, na których można polegać.

Seat w raporcie ADAC

SEAT Arona, kompaktowy SUV, zyskał uznanie za swoją niezawodność i praktyczność. Model ten jest idealnym wyborem dla osób poszukujących pojazdu, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach. Arona wyróżnia się nowoczesnym designem, komfortowym wnętrzem oraz zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa, co przekłada się na pozytywne opinie użytkowników oraz ekspertów motoryzacyjnych.

SEAT Ateca, większy brat Arony, również znalazł się w gronie najlepszych w raporcie ADAC. Ten średniej wielkości SUV łączy elegancję z funkcjonalnością, oferując przestronne wnętrze i zaawansowane technologie. Ateca jest często chwalona za swoje właściwości jezdne, komfort oraz niezawodność, co czyni ją popularnym wyborem wśród rodzin i osób aktywnych zawodowo.

Seat w raporcie ADAC

I w końcu SEAT Leon, będący jednym z najważniejszych modeli marki. On także uzyskał wysokie noty w raporcie ADAC. Przypomnijmy, że Leon, dostępny zarówno w wersji hatchback, jak i kombi. Zachwyca sportowym charakterem, nowoczesnym wyposażeniem oraz wysoką jakością wykonania. Użytkownicy cenią go za dynamiczne osiągi, niskie koszty eksploatacji oraz atrakcyjny wygląd. Do tych walorów dopisać można także potwierdzoną w raporcie niezawodność.

Modele SEAT-a dostępne od ręki

Warto podkreślić, że modele SEAT-a są również dostępne od ręki u autoryzowanych dealerów. Na stronie SEAT Euromotor można znaleźć szeroką ofertę dostępnych od ręki samochodów, w tym wysoko ocenione przez ADAC modele Arona, Ateca i Leon. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce znaleźć można zarówno nowe, jak i używane samochody, w atrakcyjnych cenach. Obecnie w ofercie znajduje się ponad 50 aut dostępnych od ręki.

Samochody dostępne od ręki: TU.

Reakcje klientów na raport ADAC

Wysokie miejsca SEAT-a w rankingu ADAC mają istotne znaczenie dla marki. Przede wszystkim podkreślają one zaangażowanie SEAT-a w dostarczanie niezawodnych i wysokiej jakości samochodów. To także ważny sygnał dla potencjalnych klientów, którzy poszukują pewnych i bezpiecznych pojazdów.

Po ogłoszeniu wyników raportu ADAC, reakcje rynku oraz klientów były bardzo pozytywne. Wysokie pozycje modeli SEAT-a w rankingu przyczyniły się do wzrostu zainteresowania marką, co przełożyło się na zwiększoną sprzedaż. Klienci doceniają przede wszystkim niezawodność, bezpieczeństwo oraz nowoczesne technologie oferowane przez SEAT-a.

Samochody dostępne od ręki: TU.

Zapraszamy do salonów:

SEAT Euromotor

Kraków, ul. Jasnogórska 60

oraz

SEAT Euromotor

Warszawa, ul. Krasnobrodzka 5

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!