Wybierz markę

FCA Bank i Leasys rozpoczynają Święta 4D z 4 cyfrowymi ofertami specjalnymi

 • Kredyt Zimowy
 • Kredyt raty roczne
 • Jeep Renegade w wynajmie z odroczoną płatnością
 • Fiat Fiorino w wynajmie z odroczoną płatnością

W FCA Bank i w Leasys Boże Narodzenie pojawia się 4 razy. Za każdym razem w cyfrowej odsłonie. Od dziś Świąteczny Czas 4D to okres specjalnych ofert, przygotowanych przez FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce oraz Leasys Polska Sp. z o.o. (Spółki finansowe Grupy FCA na rynku polskim). Oferty dedykowane są mobilności oraz całkowicie cyfrowym produktom kredytowym. Oferty obowiązują do 31 grudnia i zostały skomponowane w taki sposób, aby były jeszcze bardziej dostępnymi i dopasowanymi do oczekiwań klientów, jednocześnie wspierając sprzedaż samochodów marek FCA

 • Kredyt Zimowy

Został przygotowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie elastyczność i wygodę w przygotowanych dla nich rozwiązaniach finansowych. Kredyt Zimowy dostępny jest na wszystkie marki i modele nowych i używanych samochodów dostępnych w salonach sieci FCA Poland – również tych wielomarkowych. Bardzo atrakcyjne oprocentowanie, możliwość skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczeniowej oraz elastyczny okres finansowania to nie jedyne zalety oferty:

 • Kredyt Raty Roczne

Został przygotowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę w rozwiązaniach finansowych. Kredyt Raty Roczne dostępny jest na wszystkie marki i modele nowych samochodów Grupy FCA. Atrakcyjne oprocentowanie kredytu, możliwość skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczenia GAP dostępnego w kilku elastycznych opcjach a przede wszystkim możliwość spłaty kredytu w ratach rocznych to nie jedyne zalety oferty:
Klient może zakupić wymarzony samochód zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo!

Ponadto po uruchomieniu kredytu klienci mogą korzystać z Portalu Klienta zawierającego szereg udogodnień. Klient ma stały dostęp do danych umowy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – również bez wychodzenia z domu, na komputerze, tablecie lub smartfonie dzięki nowym aplikacjom w sklepie Google lub Play! Poza godzinami pracy Biura Obsługi Klienta, klienci mają możliwość m.in elektronicznego składania wniosków, weryfikacji statusu płatności i zmiany danych w umowie oszczędzając czas i pieniądze przeznaczane na papier i opłacenie przesyłek pocztowych.

 • Oferta wynajmu

Jeep Renegade PHEV za 1473 zł (netto)
Fiat Fiorino za 815 zł (netto)

Oferta wynajmu została przygotowana z myślą o klientach, którzy nie chcą angażować własnych środków przed Świętami. Pierwszy miesięczny czynsz w ramach tej oferty jest płatny dopiero w marcu 2021 roku! Oferta wynajmu nie zawiera konieczności wniesienia pierwszego czynszu a koszty rejestracji i ubezpieczenia samochodu są zawarte w cenie wynajmu.
Najem to nowoczesne rozwiązanie dla firm rozważających użytkowanie nowego samochodu płacąc za niego stały miesięczny czynsz. Klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu Dzięki t elastyczności oferty klient nie musi się już martwić zbliżającym się terminem ubezpieczenia OC, przeglądu samochodu czy wymiany opon. W zależności od wybranej opcji wszystko to pokrywa comiesięczny czynsz o stałej wysokości.

Każdy, kto zechce zasiąść za kierownicą swojego wymarzonego samochodu będzie mógł wybrać spersonalizowany produkt finansowy dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb. Świąteczny Czas 4D podczas którego spółki oferują bogaty pakiet promocji finansowych, to idealny okres, aby pomóc klientom zainteresowanym kupnem samochodu w finalizacji planów zakupowych.

Poprzedni wpis Następny wpis

  Szukasz auta dla siebie?
  Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!