Wybierz markę

salon Seata i Cupry, wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY, promocja na kredyt i leasing

Trwa wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY, która pierwotnie obejmowała tylko SUV-y pierwszej z marek. Wybór samochodów jest z naturalnych względów mniejszy niż w grudniu, ale mam za to inne dobre wieści. Teraz promocja nie tylko jest rozciągnięta na dynamiczne kompakty, jak Leon oraz Ibiza, i na drapieżne modele mocne sportowym duchem. Bo dodatkowo oferta wyprzedaży łączy się z promocyjnymi pakietami finansowania. Jak promocyjnymi? SEAT Ateca w ofercie Leasing Jak Abonament za 339 złotych netto miesięcznie. Z kolei SEAT Ibiza w ofercie Kredyt Jak Abonament może być nasz już za 538 złotych (brutto) miesięcznie. Z tego wstępu wiadomo już, że wspierające wyprzedaż oferty finansowania, są skierowane zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i firmowych.

Finansowanie dla klientów indywidualnych i firmowych

Każdej i każdemu z nas zdarzyło się, że trafiliśmy na okazje, które nas zaskoczyły. Chcieliśmy z nich skorzystać, lecz nie dysponowaliśmy odpowiednią liczbą kuponów Narodowego Banku Polskiego. Jednak nie za wszystko da się zapłacić kartą kredytową, no i oprocentowanie karty do najniższych nie należy. Dlatego dobrze, gdy okazjom towarzyszą propozycje wsparcia finansowego, tak jak to jest w salonach obu hiszpańskich marek. Oto bowiem wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY jest wsparta różnymi ofertami finansowania, które swoją atrakcyjnością dodatkowo podnoszą nasze korzyści. Dwie marki myślą przy tym równocześnie o dwóch grupach klientów – o klientach indywidualnych oraz o przedsiębiorcach.

Część klientów indywidualnych wciąż czeka na odpowiednio atrakcyjną ofertę leasingu konsumenckiego. Ten jakoś nie może się w Polsce przebić, ale salony SEAT-a i CUPRY proponują produkt, który można uznać za hybrydowy. Wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY wspiera bowiem Kredyt Jak Abonament. W nim, przy wpłacie własnej w wysokości 30% ceny samochodu, SEAT-em Ibiza będziemy jeździć już za 538 złotych miesięcznie. Jeśli pobudziłem apetyt, to od razu informuję, że flagowy model, czyli CUPRA Formentor jest dostępny od 1058 zł brutto. W przypadku ofert dla klientów indywidualnych podaję cenę brutto, bo przecież oni nawet 50% VAT-u nie odliczą.

Przedsiębiorców (mniejszych i większych) ucieszą zapewne zmiany, jakie z początkiem 2024 roku zaszły w przygotowanych dla nich ofertach finansowania. Jedną z form finansowania nowych samochodów z rocznika modelowego 2023 jest Leasing Jak Abonament. Przedsiębiorcy, których zainteresuje wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY, mogą skorzystać także z oferty Leasing Klasyczny 103%. A oni sami wiedzą najlepiej, która forma wejścia w użytkowania auta jest dla nich najkorzystniejsza. Bo wiedzą, czy czasowym priorytetem jest płynność finansowa czy optymalizacja podatkowa i na tej podstawie dokonają wyboru.CUPRA Formentor, wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY

Oferty finansowe na wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY

Przechodzimy do przykładów, w których cyfry tworzące liczby mówią więcej niż litery składające się w wyrazy. Wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY w przypadku klientów indywidualnych wspiera Kredyt Jak Abonament. Jak już napisałem, w tej ofercie nowym SEAT-em Ibiza możemy się cieszyć już za 538 złotych miesięcznie. W przypadku SEAT-a Arona nasz koszt wyniesie 612 złotych miesięcznie, a w przypadku modelu Ateca – 659 złotych. SEAT Tarraco musi już kosztować więcej, a jest to 1255 złotych miesięcznie. Wyliczenia opierają się na wpłacie własnej w wysokości 30%, a kwoty – przypominam – podaję netto.

Propozycje finansowania zakupu przez przedsiębiorców samochodów, które objęła trwająca wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY, zaczynam od klasycznej propozycji. W ofercie Leasingu Klasycznego suma opłat rozpoczyna się od 103%, a okres finansowania może wynieść nawet do sześćdziesięciu miesięcy. Z kolei w przypadku Leasingu Jak Abonament klienci mogą ustalić wysokość miesięcznej raty netto w zależności od poziomu wpłaty własnej. I znowu oprę się na poziomie 30% wpłaty własnej, bo to poziom popularny. W takim przypadku SEAT-a Arona możemy leasingować od 319 złotych miesięcznie, Ibizę za 378 złotych, SEAT-a Ateca za 339 złotych. Tylko w przypadku Leona i Tarraco miesięczna opłata przekracza pięćset złotych. Leon w ofercie Leasing Jak Abonament wychodzi za 544 złote, a Tarraco za 706 złotych miesięcznie (netto, oczywiście).

Na stronie Seat Euromotor samochodów dostępnych od ręki widziałem jeszcze niezły wybór. Większość z nich obejmuje wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY, powinno być więc łatwo znaleźć samochód dla siebie. A potem proszę poznać oferty finansowania zakupu i pamiętać przy tym o ograniczeniu formalności do minimum.

Władysław Adamczyk
Zdjęcia: SEAT, CUPRA

dwa samochody Seat Ibiza, wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY wyprzedaż rocznika 2023 w Seacie, promocyjne finansowanie, czerwony i szary Seat Leon IV z boku w marinie. Historia SEAT-a Leon na 25 lat modelu, wyprzedaż rocznika 2023 w Seacie, promocyjne finansowanie, czerwony Seat Leon IV z boku/tyłu. SEAT Leon generacje I, II, II IV wyprzedaż rocznika Seata i Cupry, promocyjny kredyt, leasing, Seat Tarraco FR 3/4 CUPRA Formentor, wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY salon Seata i Cupry, wyprzedaż rocznika SEAT-a i CUPRY, promocja na kredyt i leasing
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!