Koniec roku to czas gdy wszyscy producenci decydują się „czyszczenie stoków samochodowych”. To efekt nieracjonalnej polityki fiskalnej naszego państwa, diametralnie odbiegającej od stosowanej w innych krajach. Według ustaleń naszych władz samochód zaczyna swe życie nie w chwili gdy właściciel zaczyna go użytkować, ale w chwili wyjazdu z fabryki.


Co więcej, przeglądając te przepisy widzimy ogromną nieścisłość. O ile życie samochodu dla Państwa zaczyna się w chwili produkcji, co podkreśla zapis daty produkcji w dowodzie rejestracyjnym, zamiast jedynie daty pierwszej rejestracji, to życie samochodu dla Producenta zaczyna się w chwili sprzedaży, gdyż od tego czasu trwa ochrona gwarancyjna.
W efekcie jest problem dla przedsiębiorców – którzy nie mogą racjonalnie planować działalności firmy i importerów – którzy muszą ograniczać wprowadzanie nowości w ostatnich miesiącach roku unikając strat.
Dla klientów jest jednak duży plus ze względu na duże wyprzedaże.

Oto co przygotowano w Mitsubishi:

 

 

Outlander PHEV

Rabat w wysokości 35 000 zł brutto

 

 

 

 

 

Eclipse Cross

Rabat w wysokości do 14 000 zł brutto

 

 

 

 

 

ASX

Pakiet korzyści nawet do 8 800 zł brutto

 

 

 

 

 

Space Star

Pakiet korzyści nawet do 6 200 zł brutto

 

 

 

Więcej informacji na temat wyprzedaży modeli Mitsubishi i związanych z tym rabatów uzyskasz:

  • Japan Motors, ul. Wyzwolenia 95, 43-300 Bielsko-Biała, telefon: (33) 827 00 30
  • Japan Motors, ul. Krasnobrodzka 5, (Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska), 03-214 Warszawa, telefon: (22) 510 00 30
  • Japan Motors, ul. Stawowa 2, 41-214 Sosnowiec, telefon: (32) 200 99 36
Poprzedni wpis Następny wpis