Wybierz markę

Pamiętacie sylwestowe wyjazdy kamperami, co wielokrotnie pokazywała telewizja? Dla fanów kamperów mamy super ofertę. Koncepcyjny kamper wyposażony jest w cały szereg udoskonaleń technicznych poprawiających standard życia, które sprawią, że będzie idealnym wyborem na zimowe wyprawy

Zainspirowany zachwycającymi zimowymi wyprawami, Nissan zaprezentował swoją wizję zrównoważonego samochodu dla fanów przygód –innowacyjny, w pełni elektryczny koncepcyjny model e-NV200 Winter Camper.

W czasie, kiedy ożywcze wędrówki i spędzanie czasu na powietrzu pozwalają na ucieczkę od zgiełku miasta, e-NV200 Winter Camper umożliwia kontakt z otaczającą nas przyrodą i otwartymi przestrzeniami pod gołym niebem. Zaprojektowany tak, aby dostarczać jak największych emocji przy możliwie najmniejszym wpływie na środowisko, koncepcyjny e‑NV200 łączy dreszcz emocji jazdy elektrycznym samochodem i ducha odkrywania dzikiej przyrody.

Wyposażony w szereg skrojonych na miarę systemów ułatwiających prowadzenie i podnoszących komfort, ten żądny przygód koncepcyjny kamper świetnie poradzi sobie nawet w bardziej wymagającym terenie.

Specjalny pakiet Nissan Camper Technology Luxury Kit powinien być obowiązkowy dla wszystkich świadomych wpływu na środowisko poszukiwaczy przygód. Zestaw, dostępny dla klientów decydujących się na standardowego vana e-NV200 lub osobowego e-NV200 Evalia, obejmuje kompleksowy pakiet akcesoriów, które podnoszą komfort i wszechstronność samochodu i pozwalają na samowystarczalność podczas eksploracji dzikiej przyrody. Pokładowa ładowarka 220 V może być doładowywana dzięki zamontowanym na dachu panelom słonecznym, a zintegrowana funkcjonalna kuchnia, lodówka, składane łóżka i izolowane okna sprawiają, że życie w trasie jest jeszcze łatwiejsze w każdych warunkach.

Zoptymalizowany począwszy od kół, dostosowanych do wymagających warunków terenowych, e-NV200 Winter Camper został poddany licznym zmianom tuningowym, aby lepiej radzić sobie na trudnych nawierzchniach. Terenowe opony klasy premium i zwiększony prześwit zapewniają optymalną przyczepność i większy prześwit poprzeczny podczas jazdy w błocie i śniegu, a zamontowane z przodu samochodu na belce ze wzmocnionej stali bliźniacze reflektory o jasności 5400 lumenów oferują kierowcy maksymalną widoczność, kiedy jest najbardziej potrzebna.

W szeroko dostępnej gamie oryginalnych akcesoriów Nissana znajdują się przednie i tylne błotniki, osłony progów drzwi, boczne osłony i gumowe maty, które uzupełniają arsenał akcesoriów pomocnych w warunkach terenowych, oferując ochronę i wygodę bez względu na zadania, przed którymi staniemy.

Oparty na modelu e-NV200 Evalia, e-NV200 Winter Camper korzysta z inteligentnej i wydajnej technologii napędu elektrycznego Nissana. Sprawdzona jednostka napędowa dostarcza optymalnej mocy i zasięgu, zapewniając natychmiastowy moment obrotowy i liniowe przyspieszenie oraz pakiet technologii oszczędzania energii – w tym tryby B i Eco, które pozwalają na odzyskiwanie większej ilości energii podczas hamowania oraz na bardziej efektywne zarządzanie zużyciem energii.

„Dla Nissana mobilność elektryczna oznacza oferowanie ekscytujących doświadczeń za kierownicą przy jednoczesnym propagowaniu świadomości naszego wpływu na środowisko” – powiedział Dmitry Busurkin, dyrektor generalny ds. sprzedaży korporacyjnej i lekkich samochodów użytkowych w Nissan Europe.

„Przepełniony duchem przygody i ekscytującą mocą silnika elektrycznego, koncepcyjny van Nissan e-NV200 Winter Camper rysuje przed nami optymistyczną wizję przyszłości mobilności zeroemisyjnej. Wizja ta oraz innowacyjny zestaw akcesoriów dostępnych w standardowych modelach e-NV200 zachęci zarówno kierowców, jak i fanów przygód na świeżym powietrzu do spędzenia w przyszłości jeszcze więcej czasu na zewnątrz, za czym wszyscy tak bardzo tęsknimy”.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!