Wybierz markę

oferta Mitsubishi - koła zimowe

Jaka będzie tegoroczna zima? Śnieżna? Mroźna? Byle jaka, bo niezimowa? Na pewno może być bezpieczna. Dla zdrowia człowieka najważniejsze w zimie są buty. Dla bezpieczeństwa jazdy – opony zimowe. Proste tak, jak prosta powinna być droga hamowania samochodu. O ile jednak zimowe obuwie będzie w akcjach wyprzedażowych dopiero po Nowym Roku, to wyprzedaż opon zimowych w serwisach Mitsubishi Japan Motors już ruszyła. Jest ona efektem jesiennych porządków i akcji wietrzenia magazynów.

Zima – najgorszy czas dla kierowców, to też najgorszy czas dla samochodów. Ich nawet drobne niedomagania zimą mogą dać się nam szczególnie dotkliwie, kosztownie, a nawet boleśnie we znaki. Boleśnie – niestety – także dosłownie. Zapobiegajmy, zamiast się potem zamartwiać. Skorzystajmy z trzech promocji serwisów ze znakiem Trzech Diamentów.

Opony zimowe na początek bezpiecznej drogi

W tej materii nikt nie ma wątpliwości: Po pierwsze – opony. Te prawdziwie zimowe mają nie tylko inny bieżnik, rowki i lamele, ale nawet inny skład mieszanki z której wytwarzane są poszczególne części. O wyższości Świat Bożego Narodzenia… Przepraszam, o wyższości opon zimowych nad całorocznymi pisaliśmy w artykule „Opony zimowe, czy cytryny”, który wbrew tytułowi nie jest wykładem z mniemanologii stosowanej.

promocja Mitsubishi - opony zimowe wyprzedaż
Zdjęcie: Mitsubishi Japan Motors Bielsko-Biała

I tu sygnalizowana na wstępie oferta specjalna. Precyzyjniej – dwie oferty specjalne. W pierwszej można kupić opony zimowe po wyjątkowej – często już wręcz wyprzedażowej – cenie. Wybór do wszystkich modeli Mitsubishi jest tak duży, że uznaliśmy za bezzasadne podawanie przykładów. Zapraszamy do kontaktu z najbliższym serwisem Mitsubishi Japan Motors. Tu jest ich pełna lista.

Natomiast w drugiej z promocji można skorzystać ze specjalnej oferty na koła zimowe. Więc do wyboru, bo przecież jak ktoś zdecyduje się na koła, to kolejny komplet opon zimowych będzie mu potrzebny jak sanki w maju. Jedyna uwaga: Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Zmiany technologiczne sprawiły, że w niepamięć odchodzi niegdysiejszy dylemat: felgi aluminiowe, czy może jednak stalowe. Dzieje się tak, dlatego że stopy, z których teraz produkuje się felgi aluminiowe, charakteryzuje większa odporność na mieszanki solankowo-piaskowe. A jeśli ktoś nie jest przekonany, albo lubi sobie na zimę założyć ładne kołpaki, to też ma wybór. Szeroki wybór ofert specjalnych serwisów Mitsubishi Japan Motors na obręcze stalowe i aluminiowe oraz na kołpaki. Środki do czyszczenia felg z soli i preparaty zabezpieczające też mają.

Trzecia korzyść przedzimowych promocji

Zdecydowanie warto też teraz skorzystać z oferty specjalnej na oryginalne części zamienne i akcesoria ze znakiem Mitsubishi Motors. Rabat sięga 15%. Ale nasze przekonanie do korzyści tu i teraz bierze się jeszcze z czegoś innego. Są bowiem wśród akcesoriów również takie, o których zazwyczaj mówimy „na zimę jak znalazł”. Jednak nie trzeba ich szukać, wystarczy odwiedzić serwis lub dział części Mitsubishi.

promocja Mitsubishi - części; akcesoria; belki dachowe
Zdjęcie: Mitsubishi Japan Motors Warszawa

Jakie to części „na zimę jak znalazł? Od A do Z (a nawet Ż). Od akumulatorów przez  filtry (także kabinowe, bo przecież szyby nie powinny parować), klocki i tarcze hamulcowe, pióra wycieraczek, przez świece zapłonowe po żarowe. I jeszcze trochę innych na inne litery alfabetu.

Akcesoria przydatne zimą w promocji? Proszę bardzo: belki dachowe, uchwyty na narty i snowboard, kuwety do bagażnika (choćby na buty narciarskie), gumowe dywaniki, chlapacze oraz folie i nakładki ochronne tylnych zderzaków. Te akcesoria też kosztują teraz do 15% mniej. To się chyba nazywa „wyprzedaż przedsezonowa”. Dlatego tak nas cieszy.

I jeszcze bonus: korzyść gwarantowanego spokoju

Przy okazji wizyty w serwisie Japan Motors można też zapewnić sobie dłuższy o dwa lata czas gwarancji i większy o 100 000 kilometrów przebieg w bezpieczeństwie i spokoju. Dealerzy Mitsubishi oferują bowiem możliwość wykupienia w atrakcyjnej cenie Przedłużonej Gwarancji. Dzięki niej przedłużamy beztroskie korzystanie z pojazdu jeszcze o rok lub dwa lata po wygaśnięciu gwarancji producenta.

W przypadku awarii mamy możliwość bezpłatnej i bezgotówkowej naprawy samochodu do siedmiu lat od zakupu lub do przebiegu 200 000 kilometrów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). I to w autoryzowanych serwisach Mitsubishi na terenie Europy, bez zbędnych formalności. Cenne jest też to, że ewentualne naprawy będą wykonywane z wykorzystaniem oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych.

Wobec takich ofert ze spokojem możemy życzyć prawdziwie pięknej zimy. Bo przecież będzie ona bezpieczna.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!