Wybierz markę

trzy samochody typu SUV na szosie, w tle góry i morze, Jeep Avenger, Dni Otwarte, promocja

Proszę nie zamawiać nowego Jeepa Avengera dzisiaj (15 czerwca), lepiej zrobić to jutro lub pojutrze, byle do 23 czerwca. A to dlatego, że miedzy 16 a 23 czerwca w salonach Jeepa w Polsce trwać będą Dni Otwarte. Korzyści, jakie z nich dla nas płyną to promocja Avengera, która ma różne formy i oblicza. Będzie wspólna dla marki oferta promocyjna, ale salony Jeepa przygotowały dodatkowo oferty własne. Nie wiem, czy wszystkie, ale wiem, że salony Jeep Euromobil w Warszawie i Jeep PGD w Poznaniu Komornikach takie mają. Jakby się zmówiły, bo oba dają swoim klientom prezent, którym jest zabezpieczenie lakieru zamówionego podczas Dni Otwartych Avengera powłoką ceramiczną. Prezent o wartości 2900 złotych sprawi oczywiście, że promocja Avengera przełoży się na dłuższy czas nieskazitelnego lśnienia jego lakieru.

Dawno, dawno temu znakiem późnej jesieni była w salonach samochodowych wyprzedaż rocznika. Podobnie rzecz się ma z dniami otwartymi, które dawno, dawno temu były na porządku dziennym, czy raczej tygodniowym. W prawie każdym bowiem tygodniu ta czy tamta marka zapraszała na spotkania ze swoimi nowościami. Teraz odwiedzamy salony bez specjalnych zaproszeń, ale na szczególne okazje zawsze warto zwracać uwagę. Jak ta, którymi są Dni Otwarte w salonach Jeepa, z najważniejszym ich elementem, jakim jest promocja Avengera.trzy samochody typu SUV w różnych kolorach z różnych stron na tle budynku, południe Europy, Jeep Avenger, Dni Otwarte, promocja

Promocja Avengera, czyli jak można dodatkowo skorzystać

Ostatnie bliższe spotkanie z kompaktowym Jeepem utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest przepełniony technologiami i wyposażeniem niczym preludia Chopina dostojnością. I nie powstaje gdzieś tam… na Majorce, jak cykl preludiów naszego kompozytora, ale w Tychach, co zawsze będzie mnie cieszyć. Tym bardziej, że polski Avenger został Europejskim Samochodem Roku 2023 (COTY) oraz światowym najlepszym rodzinnym SUV-em w plebiscycie Women’s World Car of the Year (WWCOTY 2023).

Promocyjny element w postaci prestiżowej naklejki COTY na samochodzie to drobiazg w standardzie, a są istotniejsze korzyści. Promocja Avengera zaczyna się od tego, że w wersji benzynowej, której przecież według pierwszych informacji miało w Polsce nie być, możemy go kupić za 99 900 złotych. Z kolei wersją elektryczną będziemy cieszyć nasze dzieci i naszą planetę za 185 700 złotych. To stała promocja na ten wypromowany licznymi nagrodami samochód. Natomiast nowością na Dni Otwarte Jeepa i okres po nich, jest oferta abonamentu dla firm. W niej promocja Avengera przybiera postać opłaty 1100 złotych na miesiąc dla wersji benzynowej i 1700 zł dla wersji elektrycznej.

Dodatkowo promocja Avengera może być wzbogacana przez poszczególne salony. Tak jak robią to – o czym napisałem we wstępie – salony Jeep Euromobil w Warszawie i Jeep PGD w Poznaniu Komornikach. W przypadku tych salonów zamówienie Avengera w czasie Dni Otwartych przynosi dodatkową korzyść w postaci pokrycia zamówionego auta powłoką ceramiczną. Crystal Coating Wayoyl podnosi połysk, zwiększa głębię koloru, daje hydrofobowy efekt perlenia, ułatwia mycie oraz usuwanie owadów itd. Ale przede wszystkim dużo dłużej pozwala czuć się właścicielowi auta, jakby każdego dnia miał nowy samochód. Normalnie, bez promocji, musielibyśmy zapłacić za pokrycie powłoką ceramiczną nadwozia Avengera 2900 złotych.wnętrze auta typu SUV, kokpit, deska rozdzielcza, promocja Avengera, Dni Otwarte Jeepa

Nowy Avenger, czyli DNA Jeepa na nasze czasy

Ktoś jeszcze nie miał możności poznania nowego kompaktowego Jeepa i dopiero promocja Avengera skłania go do zainteresowania autem? Może tak być, przecież samochodu nie kupujemy co pół roku. Proszę zatem zwrócić uwagę na styl w jakim DNA marki, którego długą nić stanowi przestrzeń, komponuje się z kompaktowym samochodem. Funkcjonalność, zdolności terenowe i pełnia multimediów zapewniających łączność ze światem dowodzi rozwinięcia DNA Jeepa na nasze czasy. I jeszcze lepszego dopasowania samochodu do naszych europejskich potrzeb.

Avenger jawi się jako doskonałe ucieleśnienie wszechstronnej natury Jeepa; świetnie sprawdzi się w miejskiej dżungli oraz na pozamiejskich bezdrożach. Jego zwinność, którą zapewnia między innymi promień skrętu wynoszący 10,5 metra, docenimy na zatłoczonych miejskich ulicach i krętych drogach górskich. Podczas jazd testowych trudno będzie sprawdzić samochód w warunkach terenowych, ale proszę wymóc na doradcy wyjazd na brukowane ulice. Przejazd nimi da bowiem część wyobrażenia o możliwościach wybierania nierówności dróg przez Avengera. Komfort i szczególne właściwości jezdne Jeepa Avenger zawdzięczamy specjalnemu zestrojeniu układu zawieszenia. Podczas jego kalibracji konstruktorzy zwiększyli siłę tłumienia amortyzatorów o 20%. Dzięki temu uzyskali przyspieszenie pionowe nadwozia mniejsze o 20%, jego przechył mniejszy o 12% i kołysanie wzdłużne mniejsze o 18%.

Czy to czuć? Proszę się przekonać, jak i o wielu innych zaletach Jeepa Avenger, podczas jazd testowych. Na takie jazdy próbne salony Jeepa w Polsce zapraszają nie tylko w czasie Dni Otwartych. Proszę jednak pamiętać, że z promocji Avengera (tej z prezentem w postaci powłoki ceramicznej) można skorzystać tylko do 23 czerwca.

Władysław Adamczyk
Zdjęcia: Jeep
samochód typu SUV przodem i bokiem, Jeep Avenger, Dni Otwarte, promocja Avengera

samochód typu SUV przodem i bokiem, Jeep Avenger, Dni Otwarte, promocja Avengera żółty samochód typu SUV Jeep Avenger z przodu, zachód słońca, góry, jezioro, promocja Avengera, Dni Otwarte Jeepa żółty samochód typu SUV Jeep Avenger z przodu/boku, promocja Avengera, Dni Otwarte Jeepa auta typu SUV przodem i tyłem, Jeep Avenger, Dni Otwarte, promocja Avengera deska rozdzielcza auta Jeep Avenger, Dni Otwarte, promocja ekran samochodu, deska rozdzielcza auta Jeep Avenger, Dni Otwarte, promocja kokpit, deska rozdzielcza auta Jeep Avenger, Dni Otwarte, promocja
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!