Wybierz markę

W salonie Euromobil możecie już zamawiać Fiata Tipo w dwóch zupełnie nowych specyfikacjach, skierowanych do osób oczekujących od samochodu czegoś konkretnego. Poznajcie Tipo Street i Tipo Mirror.

Wersje Street oraz Mirror to przygotowane specjalnie samochody kierowane bezpośrednio do osób, którym do tej pory w Tipo czegoś brakowało. I tak Street bazując na specyfikacji Pop, czyli podstawowej, oferuje czarne obręcze aluminiowe, przyciemniane szyby oraz niektóre elementy zewnętrzne w kolorze czarnym. Poprawia się tym samym wygląd, a samochód wciąż kosztuje niedużo – tylko 2500 zł więcej od standardu Pop.

fiat_tipo_5-door_street_74

Tymczasem Fiat Tipo Mirror to propozycja dla tych, którym najbardziej zależy na multimediach. Dlatego w standardzie klient otrzymuje system UconnectTM HD Live z 7-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości. Jest on kompatybilny z Apple CarPlayTM i Android AutoTM. Dzięki temu łatwiej połączyć smartfon z samochodem.

Ponadto dzięki usłudze Mopar Connect użytkownik może się łączyć z Tipo zdalnie, mając możliwość zablokowania lub odblokowania zamków, sprawdzenia ciśnienia w oponach, poziomu oleju i naładowanie akumulatora, a takżeustalić położenie pojazdu. Użyczając samochód ma możliwość ustawienia dopuszczalnego limitu prędkości oraz obszaru, po którym może być on używany. Jeżeli kierowca opuści ten obszar lub przekroczy ustaloną prędkość, właściciel zostanie o tym powiadomiony. Przygotowano również rozwiązania dla klientów flotowych, którzy dzięki nim mogą łatwiej zarządzać parkiem samochodowym.

fiat_tipo_5-door_mirror_9

Ponadto Fiat Tipo Mirror jest oferowany w nowym odcieniu niebieskiego lakieru o nazwie Venezia Blue, a seryjne wyposażenie z zakresu wyglądu obejmuje szlifowane aluminiowe obręcze kół oraz chromowane dodatki nadwozia.

Samochody w obu specyfikacjach są oferowane we wszystkich dotychczasowych wersjach nadwozia i silnikowych. Można go już zamawiać. Cena promocyjna wersji Street w nadwoziu sedan rozpoczyna się od 46 400 zł, hatchback od 54 400 zł natomiast Station Wagon od 57 900 zł. Wersję Mirror możecie kupić w nadwoziu Sedan za 58 400 zł. Odmiana 5-drzwiowa rozpoczyna się od 60 400 zł a kombi od 63 900 zł.

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!