W dniach 8-10 czerwca w Łomnicy będzie miał miejsce III Zlot Mitsubishi, przeznaczony wyłącznie dla właścicieli aut tej marki i prawdziwych miłośników trzech diamentów.

Bazą zlotu jest w tym roku Osada Śnieżka w Karkonoszach. Na uczestników tradycyjnie czeka wiele atrakcji, w tym trzy rodzaje tras, na których odbędzie się rywalizacja z zagadkami, punktami widokowymi, zabawami dla dzieci i konkurencjami dla dorosłych.

Celem imprezy jest integracja posiadaczy samochodów japońskiej marki, a także promowanie turystyki samochodowej. W tym roku firma Mitsubishi przybliży swoją strategię i wyjaśni czym jest nowe hasło przewodnie Drive Your Ambition. Przy okazji będzie można zobaczyć całą gamę modeli marki oraz bliżej poznać najnowszego Eclipse Crossa, którego na miejscu będzie można przetestować.

Ja już go testowałem. Zapraszam na wideo:

[youtube]https://youtu.be/TtaqLjxRCiU[/youtube]

Dla uczestników przygotowano trzy trasy: turystyczną, terenowo-turystyczną oraz terenową, w zależności od posiadanego auta. Start w klasie turystycznej jest przeznaczony dla każdego, ale już na trasie terenowo-turystycznej trzeba mieć samochód typu SUV z napędem na cztery koła. Trasa terenowa jest bardziej wymagająca i można ją pokonać wyłącznie autem terenowym z takim też ogumieniem.

Podczas pokonywania trasy, wszyscy spotkają się w Miasteczku 4×4 Mitsubishi, gdzie będzie okazja przetestować także Mitsubishi L200 i Pajero Monster i pokonać offroadowy tor. W Miasteczku nie zabraknie wielu atrakcji dla dzieci, a także dla dorosłych – będzie to chwila wytchnienia od rywalizacji. Gośćmi specjalnymi podczas zlotu będą ambasadorzy marki – Cieślak i Maciej Stuhr.

Więcej informacji na temat III Zlotu Mitsubishi oraz formularz zapisów na stronie zlotmitsubishi.pl

Poprzedni wpis Następny wpis