Z wielką przyjemnością, już oficjalnie, możemy zaprosić w gościnne progi nowego salonu Mitsubishi Japan Motors w podwrocławskiej Długołęce. Dealerstwo jest zlokalizowane przy najważniejszej na Dolnym Śląsku ulicy samochodowej. Jak to w sieci Japan Motors, zapewnia pełną gamę usług i produktów odpowiadających na motoryzacyjne potrzeby.

Sieć autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors w Polsce stale się rozwija i modernizuje. Nowy salon i serwis marki spod znaku Trzech Diamentów może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi. Co ważniejsze – już oddaje do dyspozycji zainteresowanych pełną gamę samochodów testowych.

Klienci mają do wyboru różne formy finansowania – kredyty i leasingi w różnych wariantach, a także szereg atrakcyjnych pakietowych polis ubezpieczeniowych. Mitsubishi Japan Motors na miejscu prowadzi także odkup samochodów używanych i przyjmuje w rozliczeniu samochody swoich klientów.

Japan Motors Wrocław

Pełna opieka serwisowa

Trzystanowiskowy serwis zapewnia najwyższą jakość usług dzięki wyspecjalizowanym doradcom i mechanikom dysponującym najnowocześniejszym wyposażeniem diagnostycznym. Oddział Japan Motors Wrocław realizuje naprawy i przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, serwis opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze. Na podstawie współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi placówka zapewnia szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe. Przejmuje przy tym na siebie uciążliwe załatwianie formalności. Zadeklarowane zobowiązania wobec klientów zawarliśmy we wcześniejszym wpisie – Mitsubishi Japan Motors także we Wrocławiu | Blog PGD

Nowy punkt na dilerskiej mapie Mitsubishi Motors – wrocławski Japan Motors zaprasza do salonu sprzedaży od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 i w soboty od 9:00 do 14:00 oraz do serwisu od poniedziałku do piątku między 9:00 a 17:00. Więcej informacji oczywiście na stronie www.mitsubishi-japanmotors.pl.

Drogi rozwoju

„Cieszymy się z powstania kolejnego już salonu, będącego owocem współpracy z Grupą PGD. Mamy nadzieję, że wrocławscy klienci docenią wysoką jakość obsługi doświadczonego zespołu Mitsubishi Japan Motors a nowy punkt sprzedaży i serwis będą dużym udogodnieniem dla posiadaczy samochodów naszej marki.” – mówi Piotr Szewczyk, dyrektor operacyjny polskiego oddziału Mitsubishi Motors.

„Otwarcie nowego salonu cieszy nas podwójnie. Będziemy bowiem mogli jeszcze szerzej oferować znakomite samochody Mitsubishi na czele z technologiczną perełką, jaką jest Eclipse Cross PHEV. Po drugie, umacniamy swoją pozycję wiodącego przedstawiciela MMC Car Poland na rynku.” – nie kryje zadowolenia Krzysztof Madzia, dyrektor sieci Japan Motors, która jest liderem sprzedaży Mitsubishi w Polsce.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzy obecnie 25 salonów sprzedaży i 39 stacji serwisowych. Jest w nich zatrudnionych około tysiąca osób.

Japan Motors Wrocław
Poprzedni wpis Następny wpis