Wybierz markę

Suzuki liderem wsród klientów indywidualnch, salon Suzuki Japan Motors Sosnowiec gama modeli Suzuki - salon Suzuki Sosnowiec (sieć Japan Motors)

Nie, na mapach podziału administracyjnego Polski nie zaszły w październiku żadne zmiany. Miasto Dąbrowa Górnicza ma się znakomicie, podobnie jak Sosnowiec. Jest za to zmiana w sieci autoryzowanych salonów i serwisów Suzuki Japan Motors. Oddział z Dąbrowy Górniczej zaprasza teraz do bardziej komfortowego salonu i serwisu w Sosnowcu, gdzie właśnie się przeniósł. Zatem reprezentantem marki w Zagłębiu jest teraz Suzuki Sosnowiec, a na Śląsku niezmiennie jest nim Suzuki Chorzów. Centrum Motoryzacyjne w Dąbrowie Górniczej wzbogaci się wkrótce o…

Przedstawiciel Grupy PGD, do której należy Centrum Motoryzacyjne Dąbrowa Górnicza uchylił się od odpowiedzi na pytanie o nową motoryzacyjną propozycję. Stwierdził tylko, że będzie to miła niespodzianka i interesująca propozycja dla Zagłębia i Śląska, a nawet dla całego makroregionu.

Salon Suzuki Sosnowiec

Korzyści ze zmiany lokalizacji salonu i serwisu Suzuki w Zagłębiu klienci odczują już od progu. A nawet zanim do nowej siedziby dojadą, gdyż jest zlokalizowana prawie przy drodze ekspresowej S86. Salon Suzuki Sosnowiec jest nowocześniejszy i bardziej komfortowy od obiektu w Dąbrowie Górniczej. Większa o około jedną trzecią powierzchnia salonu pozwala na lepszą ekspozycję samochodów, a więc i lepsze ich poznanie. Salon Suzuki Sosnowiec zaprasza oczywiście do jeszcze bliższego poznania modeli samochodów z gamy Suzuki. A bliższe poznanie wiąże się z osobistą oceną samochodu i jego własności, czemu służy oczywiście jazda testowa.

Obecnie Suzuki Japan Motors Sosnowiec zaprasza na jazdy testowe sześcioma samochodami. Do dyspozycji zainteresowanych oddaje model S-Cross w dwóch wersjach –  1,4 z manualną skrzynią biegów oraz 1,5 ze skrzynią automatyczną. (Tu prezentujemy test Suzuki S-Cross Strong Hybrid z automatem.) Podobnie możemy porównać dwie wersje Vitary – 1,4 z przekładnią manualną oraz 1,5 z sześciobiegową skrzynią AGS. (Tu nasz test Suzuki Vitara trzeciej generacji ze skrzynią manualną.) Bliżej można poznać oczywiście także model Suzuki Swift 1,2 DualJet mild Hybrid, którego przedstawiać nie trzeba. W przeciwieństwie do Suzuki Swace najnowszej generacji, w którym zmian jest co niemiara. Najbardziej widoczna, a raczej odczuwalna, to zastąpienie hybrydowego silnika 122 KM jednostką o mocy 140 KM.Suzuki Vitara - Suzuki Sosnowiec

Serwis Suzuki Sosnowiec

Ostatni raport ADAC wykazał, że samochody Suzuki należą do najbardziej niezawodnych. Dlatego stacje serwisowe Suzuki klienci odwiedzają głównie w celu przeglądów lub wymiany opon, ale także oni będą mieli wygodniej. Nowa siedziba Suzuki w Zagłębiu zapewnia wyższy poziom komfortu także klientom serwisu. – Nie chodzi tylko o większą powierzchnię poczekalni, ale przede wszystkim o większe możliwości wybrania terminu usługi. Mamy bowiem więcej stanowisk roboczych i podnośników – mówi Adam Kopicera menedżer Suzuki Sosnowiec. – To z pewnością ucieszy klientów chcących umówić się na wymianę opon, a pierwsi już się umawiają i przyjeżdżają. Najwyższy poziom obsługi serwisowej gwarantują fachowcy znani z poprzedniej lokalizacji – Suzuki Japan Motors Dąbrowa Górnicza.

Salon Suzuki Sosnowiec zaprasza w dni robocze od 9:00 do 18:00, a w soboty od 9:00 do 14:00. Z kolei serwis służy opieką w dni robocze od 7:00 do 18:00. Nowy adres Suzuki w Zagłębiu to Sosnowiec, ulica Stawowa 2. Zatem dojazd także od strony Katowic drogą S86, czyli wylotówką na Warszawę, jest dogodny. A jaka niespodzianka ma czekać na miłośników motoryzacji w Dąbrowie Górniczej, mamy dowiedzieć się niebawem.

Władysław Adamczyk
Zdjęcia: Adam Kopicera i Bogusław Korzeniowski
Suzuki S-Cross hybrid - Suzuki Sosnowiec (dawniej Dąbrowa Górnicza)

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!