Tipo Garmin i Panda Garmin to dwie nowe serie specjalne. Łączą one atrakcyjny, terenowy wygląd, najnowocześniejsze wyposażenie technologiczne oraz wydajną i zrównoważoną gamę silników. Są zatem wymarzonymi wersjami dla młodego, dynamicznego klienta. Dla miłośnika spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dla człowieka, który za kierownicą swojego samochodu pragnie uciec od rutyny dnia codziennego.

Czytaj test Pandy Cross

Samochody Fiat Panda I Tipo cieszą się ogromną popularnością. Modele te stanowią prawie 50% łącznej sprzedaży samochodów marki FIAT. Dużym zainteresowaniem cieszą się też wersje specjalne Cross i RED. Co czwarty sprzedany model Fiata Panda to wersja Cross i trend ten ma charakter rosnący. W przypadku Tipo, to co drugi sprzedawany Fiat Tipo to nadwozie Cross.

Fiat Garmin

Panda i Tipo Garmin – nowy faworyt

Aktualnie dla klientów szukających wersji specjalnych przygotowano serię Garmin. Adresatem nowej serii jest dynamiczny, kochający sport klient. Osoba, która nieustannie poszukuje inteligentnych produktów, aby doświadczać w mieście tych samych emocji, co użytkownik  który poszukuje rekreacji na świeżym powietrzu.
Obydwa modele wyróżniają się nowym kolorem nadwozia Zielony Foresta. Barwa, zarezerwowana wyłącznie dla nowej serii specjalnej Garmin, stanowi hołd dla pełnego przygód stylu życia. Na nadwoziu zaakcentowano pomarańczowe detale, ekskluzywne matowe jasnoszare elementyi specjalne koła podkreślające ich terenowy wygląd. Ten sam styl odnajdujemy w wnętrzu, które także jest wykończone ożywiającymi pomarańczowymi detalami.

Tipo Garmin – od razu go poznasz

Ponieważ zapewne większym powodzeniem będzie się cieszyła seria specjalna Tipo Garmin, warto jej poświęcić więcej uwagi.

Fiat Garmin

Występuje ona w ekskluzywnym kolorze Zielony Foresta. Znakiem rozpoznawczym są też pomarańczowa linia wzdłuż boku nadwozia, trójkąt na przednim grillu i emblemat „Garmin” na słupku B. Wyróżnikiem są również czarne matowe detale, w tym klamki drzwi, relingi dachowe i słupki.

Wygląd zewnętrzny nadwozia dopełniają ekskluzywne 17-calowe czarne obręcze kół ze stopów lekkich z pomarańczowymi elementami oraz przednie i tylne światła wykonane w technologii LED.

Fiat Garmin

Tipo Garmin we wnętrzu jest the Best Class

Wnętrze jest odzwierciedleniem wyglądu nadwozia, o czym świadczą pomarańczowe detale na fotelach. Kierowca może korzystać z w pełni konfigurowalnego, 7-calowego, cyfrowego wyświetlacza TFT, dzięki któremu może kontrolować stan samochodu, multimedia i telefon. W modelu zastosowano system multimedialnym UConnect 5 z 10,25-calowym ekranem dotykowym. Aby zapewnić maksymalny komfort w samochodzie, w standardzie dostępna jest automatyczna klimatyzacja, tempomat, elektrycznie sterowane szyby tylne oraz kierownica i gałka dźwigni zmiany biegów Soft touch.

Asystenci bezpczeństwa

Nowe Tipo Garmin oferuje szeroką gamę najnowszych systemów wspomagania kierowcy (ADAS), które ułatwiają prowadzenie samochodu i zapobiegają potencjalnym zagrożeniom. Należą do nich:

  • „Attention Assist” (system wykrywania zmęczenia kierowcy), który wykrywa wczesne oznaki zmęczenia kierowcy i ostrzega o tym sygnałami akustycznymi i wizualnymi na wyświetlaczu komputera pokładowego,
  • „Traffic Sign Recognition” (funkcja rozpoznawania znaków drogowych) rozpoznaje maksymalną prędkość dozwoloną na drodze, po której porusza się samochód,
  • „Intelligent Speed Assist” (inteligentny ogranicznik prędkości) dostosowuje prędkość do ograniczeń wskazanych przez znaki drogowe
  • „Lane Control” (system kontroli pasa ruchu), który pomaga utrzymać samochód na pasie ruchu, pod warunkiem, że jego oznaczenia mogą być prawidłowo wykryte.
Fiat Garmin

Tipo Garmin oferta na rynku

Seria specjalna Tipo Garmin, będzie w wersji hatchback lub kombi. Wersje silnikowe obejmują trzy jednostki napędowe: silnik benzynowy 1.0 T3 o mocy 100 KM, silnik diesel 1.6 o mocy 130 KM oraz nowy 48-woltowy napęd hybrydowy.

Fiat Garmin
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!