Wybierz markę

W minioną środę, na torze Modlin, było naprawdę gorąco. Nie było to jedynie zasługą słońca, które po kilku dniach marazmu znowu zaświeciło na niebie. Dużą zasługę miało w tym także samopoczucie klientów, którzy licznie przybyli na Wielki Test Floty Renault PGD. Impreza, w której uczestniczyło dobrze ponad stu klientów Flotowych Grupy PGD oraz Renault PGD Warszawa, była prezentacją całej gamy handlowej. Wszystkie auta oddano też w ręce klientów i zaproszono na indywidualne testy.

Wielki Test Floty Renault PGD wersji osobowych

Klientom udostępniono wszystkie modele będące w ofercie katalogowej salonów Renault PGD. Pogrupowano je jednak w cztery grupy, które obrazowały ich naturalne środowisko, czyli warunki do jakich zostały stworzone.Wielki Test Floty Renault PGD,, samochody na torze

— Na torze sportowym można było sprawdzić swoje umiejętności i przetestować Renault Megane R.S. Trophy o mocy 300KM.

— Tor offroadowy umożliwiał jazdę Nowym Renault Austral oraz Dacią Duster. Po testach, wielu klientów było zaskoczonych, że wersje te doskonale radzą sobie także w gorszych warunkach.

— Dużą popularnością cieszył się również tor szkoleniowy. Można było udoskonalić swoją jazdę na płycie poślizgowej, kurtynach i szarpaku. Modelami testowymi były tutaj: Renault Arkana, Renault Megane E-Tech i Renault Austral. Dla wielu klientów, którzy przyjechali na Wielki Test Floty Renault PGD, było to pierwsze spotkanie z płytą poślizgową. Stąd też nie wszystkim udawało się wykonywać poprawny przejazd za pierwszym razem. Z dużym zainteresowaniem sprawdzano też zachowanie Renault Megane E-Tech, który ma potężną baterię trakcyjną i przez to nisko umieszczony środek ciężkości.

— Czwarta grupa to dział jazdy miejskiej. Dla klientów przygotowano: Renault Clio, Captur, Megane E-TECH, Arkana Austral, Koleos, Zoe, Kangoo Dacia Duster, Sandero, Jogger i Dacia Spring.Wielki Test Floty Renault PGD,, płyta poślizgowa

Wielki Test Floty Renault PGD – auta do pracy

Oczywiście wielu klientów flotowych jest zainteresowanych samochodami jako narzędziem pracy. Dla nich zaprezentowano gamę samochodów dostawczych Renault Master, Trafic i Kangoo. Dodatkowo przygotowano różne wersje zabudów takich jak izoterma, zabudowa warsztatowa, skrzynia twarda HDS i furgon transportowy z windą. I był też smakowity rodzynek – Alpine A110 GT.

Partnerzy imprezy

Wielki Test Floty Renault PGD nie byłby tak atrakcyjny dla klientów, gdyby nie partnerzy imprezy. Głównym Partnerem eventu było Renault Polska, czyli importer samochodów Renault i Dacia.

Kolejnym Partnerem było RCi Banque (Renault Credit), który prezentował najkorzystniejsze formy finansowania samochodów nowych marki Renault i Dacia.

Dodatkowi partnerzy to Continental Polska oraz Castrol Polska, którzy zorganizowali warsztaty dla Klientów. Dzięki temu klienci mogli się dowiedzieć, jak istotne są odpowiednie oleje i opony dla prawidłowej eksploatacji i bezawaryjnego funkcjonowania samochodu.

Podczas eventu, dla uczestników przygotowano też loterię. Można było w niej wygrać opony Continetal, plecaki Castrol, ładowarki indukcyjne oraz wiele gadżetów od partnerów: Continental, Castrol oraz RCI.

Główną nagrodą była jazda na Torze Modlin autem Renault Megane R. S Trophy. Tyle tylko, że zwycięzca siedział na prawym fotelu, a kierowcą był Łukasz Byśkiniewicz. Ten kierowca rajdowy TVN Turbo Rally Team, zwycięzca Barbórki Warszawskiej oraz dziennikarz motoryzacyjny – był bowiem Gościem specjalnym imprezy.

Sportowe emocje nie opuszczały klientów Renault PGD do samego końca. Niezaplanowanym zakończeniem eventu były zaś fajerwerki prosto z nieba. Na sam koniec eventu nad Modlinem rozszalała się bowiem burza, która dodatkowo uatrakcyjniła Wielki Test Floty Renault PGD.

Mieczysław KowalikWielki Test Floty Renault PGD,, na torze modlin

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!