Wybierz markę

www.mitsubishistories.pl

Z wielu interesujących spotkań, nie tylko na zlotach Mitsumaniaków, wiemy, że każdy użytkownik samochodu Mitsubishi tworzy z nim i nim swoje interesujące historie. Mniejsze albo większe, zawsze mile zapadające w pamięć, niezależnie od tego, czy tworzy je mniejszym, czy większym samochodem. Raz jest to przewiezienie modelem Space Star lodówki dla rodziny pogorzelców, raz wyprawa hybrydą Eclipse Cross na Cabo da Roca. Czy będzie to podróż krótka, czy najdalej wysunięty na zachód skrawek stałego lądu Europy, mają one wspólny mianownik. Jest nim zawsze jakaś piękna idea, często wynikająca z pasji poznawania albo potrzeby zaangażowania, także w pomaganie. Oczywiście niewielu z nas może sobie pozwolić na to, by zostać na przykład łowcą zórz polarnych na dalekiej północy. Jednakże takie właśnie historie, opisywane na www.mitsubishistories.pl, otwierając nas na nowe przeżycia, inspirują do tworzenia historii własnych.

Z wielką przyjemnością informujemy, że blog www.mitsubishistories.pl zyskał nowe oblicze.

Idea bloga www.mitsubishistories.pl

Ostatni raz zapraszaliśmy do odwiedzenia www.mitsubishistories.pl powodowani zwycięstwem serii filmów „Eko-Tropy Bartka Topy” w The Best of Moto.pl 2021. To jednak tylko jeden z interesujących elementów lifestylowego bloga. Jego założeniem jest inspirowanie nas wszystkich do poznania ciekawych miejsc, unikatowych zjawisk i zwyczajów oraz odmiennych kultur. Podstawą inspiracji są ludzie, którzy z oddaniem poświęcają się realizacji swoich pasji, ba, żyją nimi. Z punktu widzenia zwykłych odbiorców może i nie ma znaczenia, że opowieści wpisują się w strategię marki – Mitsubishi Motors Drive Your Ambition. A nawet, że ponadto wcielają w życie hasło Ambition to Explore. Jednak z punktu widzenia (a nawet siedzenia w Mitsubishi) użytkowników samochodów miłą jest świadomość spójności działań marki na różnych płaszczyznach.

Chcemy trafić do pasjonatów i ludzi, którzy chcą eksplorować świat, mają szerokie zainteresowania, a samochód może być ich nieodłącznym towarzyszem życia i przygód. Szeroki zakres tematów, które od teraz porusza blog, zainspiruje wielu podróżników i entuzjastów życia. Zabieramy czytelników w wiele miejsc i poruszamy całe spektrum zagadnień – od ekologii, miejsc i ludzi promujących kulturę Japonii w Polsce, nowinek i odkryć technologicznych oraz nawiązań do rajdowego DNA Mitsubishi, przez psychologię i metody radzenia sobie ze stresem, do spotkań z pasjonatami w ich miejscu pracy i realizacji pasji – mówi Kinga Ossowska, pomysłodawczyni treści bloga, menadżerka ds. PR i mediów społecznościowych w firmie ASTARA Poland, reprezentującej markę Mitsubishi Motors w Polsce. – Każda z opisanych historii jest wyjątkowa, intrygująca i przede wszystkim inspirująca. Przedstawiamy wyczynowców i wielkie postaci z różnych światów. Jednocześnie staramy się zbliżyć do widzów i mówić, co każdy z nas może zrobić czerpiąc inspirację z tych opowieści.

Drive Your Ambition

Historie opowiedziane na www.mitsubishistories.pl znajdujemy zgrupowane w pięciu wypełnionych pasją i zaangażowaniem kategoriach – Eko, Japonia, Technologia, Moje Mitsubishi, Pasjonaci. Możemy podążać eko-tropami Bartłomieja Topy, który w swoim cyklu podróżuje do najpiękniejszych zakątków Polski, pokazując ekologiczne sposoby życia. Z kolei Anna Cieślak poprowadzi nas śladami kultury japońskiej odciśniętymi w kulturze polskiej. Niejako na drugą stronę (ale ciągle na stronie mitsubishistories.pl) – w futurystyczny świat techniki przeniesiemy się z Maciejem Kaweckim. Jest on technologicznym ambasadorem Unii Europejskiej i prezesem Instytutu Stanisława Lema.

Poza cyklami ambasadorów marki poznamy autentyczne historie ludzi, których życie wypełniają nietuzinkowe pasje, a w życiu towarzyszą im auta Mitsubishi. Są to między innymi historie (jak ta zasygnalizowana) Karola Wójcickiego – popularyzatora astronomii i łowcy zórz polarnych. I jeszcze nie sygnalizowane – Edyty Wyban i Pavola Durisa – obserwatorów gwiezdnych galaktyk . A także Jolanty Ogar-Hill, żeglarki, wicemistrzyni olimpijskiej, mistrzyni świata i Europy w klasie 470.

Poza emocjonującymi treściami www.mitsubishistories.pl wyróżnia, estetyką zdjęć i filmów w najwyższej jakości oraz funkcjonalnością rozwiązań i łatwością nawigacji. Wszystkie zdjęcia są w formacie pionowym, w którym lubimy oglądać je na ekranach smartfonów. Developerzy strony poszli też krok dalej i w wersji mobile umożliwili przeglądanie artykułów w stylu Instagram Stories.

Jak podkreśla Łukasz Wójcik, dyrektor działu marketingu i PR w ASTARA Poland blog współtworzą znakomici twórcy filmowi i fotograficy. Są to między innymi Paweł Poręcki, Maciej Puczyński, Kamil Nowak oraz Andrzej Ripper. Ale – zastrzega Łukasz Wójcik – koncepcja samego bloga, pomysły na filmowe i fotograficzne serie, czy dobór bohaterów to w większości autorskie kreacje jedno lub dwuosobowego zespołu pracowników i współpracowników ASTARA Poland – Kingi Ossowskiej i Moniki Kozłowskiej.

Serdecznie zapraszamy na blog www.mitsubishistories.pl i życzymy wspaniałych własnych historii, związanych z realizacją marzeń oraz pasji.

Władysław Adamczyk

www.mitsubishistories.pl www.mitsubishistories.pl www.mitsubishistories.pl
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!