Wybierz markę

Mitsubishi Space Star i traktorek samoróbka, aktualne promocje Mitsubishi

Wrzesień obrodził promocjami w salonach Mitsubishi, które objęły wszystkie modele w gamie Mitsubishi. Zaczynają się one od modelu Space Star – najtańszego na polskim rynku samochodu z segmentu B wyposażonego w automatyczną skrzynią biegów. Właśnie w jego przypadku promocja jawi nam się jako najatrakcyjniejsza. Chociaż kwotowo szczególne wrażenie robi 40 000 złotych oszczędności przy zakupie Eclipse’a Cross PHEV. Oczywiście dla pełni informacji zaprezentujemy także promocje Mitsubishi, które obowiązują obecnie na inne modele. A zgodnie z tytułem, obowiązują na wszystkie, w tym także na nowości japońskiej marki, co wciąż zaskakuje.

Space Star 2023 w nieoprocentowanym kredycie 50/50 z kompletem kół zimowych gratis

W dzisiejszych czasach nieoprocentowany kredyt to wyjątkowo cenna forma promocji. W takim właśnie dwunastomiesięcznym kredycie 50/50 lub w kredycie z ratą od 679 zł miesięcznie Mitsubishi oferuje teraz ekonomiczny model Space Star. Dodatkowym bonusem, a nawet wręcz prezentem, jest komplet kół zimowych, tak, całych kół, czyli obręczy i opon. Co istotne, kupujący mogą wybierać spośród dwóch roczników modelowych – 2023 i 2024. W pierwszym wypadku cena promocyjna Space Stara w wersji Inform rozpoczyna się od 57 990 zł. Klienci, którzy skorzystają z finansowania w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku oraz przy zakupie u dealera pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU lub TU Warta uzyskują rabat do 2 000 złotych. Aktualne promocje Mitsubishi obejmują także program Lease&Go, w nim Space Star jest dostępny już od 721 złotych netto miesięcznie.samochód SUV crossover, Islandia krajobraz - 2022 Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV w wynajmie za 1 899 zł

Zalet modelu Eclipse Cross PHEV raczej nie musimy już nikomu z naszych czytelników przypominać. Znają je lepiej i dowiedli tego wynosząc (i utrzymując) model na czoła rankingów sprzedaży w segmencie hybryd plug-in. Oczywiście możliwość ładowania samochodu z domowego gniazdka to cenna zaleta, ale niech nie przesłoni nam stylu i komfortu. Ponieważ coraz chętniej wybieramy użytkowanie bez posiadania, informację zaczynam od oferty wynajmu. Najniższa rata w programie Lease&Go wynosi 1 899 zł netto. Zaledwie 100 złotych więcej kosztuje użytkowanie najlepiej wyposażonej wersji Eclipse Cross PHEV INSTYLE PLUS 4WD. A w niej mamy dodatkowo skórzaną tapicerkę, podgrzewaną przednią szybę, zestaw audio premium Mitsubishi Power Sound System, elektrycznie regulowane fotele kierowcy i pasażera, wyświetlacz head-up display i wbudowany system nawigacji.

Promocje Mitsubishi obejmują także zakup. A w nim, z Kartą Dużej Rodziny, suma korzyści sięga nawet 40 000 złotych.

Wciąż jeszcze za część oferty promocyjnej należy uznać bezpłatną dwuletnią ochronę pogwarancyjną (po zakończeniu pięcioletniej gwarancji podstawowej) w wariancie Premium. Ten wariant dla wszystkich wersji wyposażenia Eclipse Cross PHEV daje pewność kompleksowych napraw z użyciem oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych. Naprawy wykonują fachowcy w autoryzowanych serwisach Mitsubishi, a ponadto w ramach pakietu pokrywane są także koszty napraw na terytorium Europy. Właściciel Mitsubishi korzysta więc z dodatkowych dwóch lat spokoju lub/i na wyższej wartości samochodu przy jego odsprzedaży. Napisałem „wciąż” w odniesieniu do promocji, bo raporty niezawodności powinny wreszcie skłonić Mitsubishi do przyznawania siedmioletniej gwarancji w standardowej ofercie.czerwony kompaktowy samochód miejski nowy Mitsubishi Colt 2023

Promocje Mitsubishi także na nowości – modele Colt i ASX

Również siedmioletnim okresem błogiego spokoju można cieszyć się przy zamówieniu ostatniej z nowości Mitsubishi. Colt najnowszej generacji, którego powitamy w polskich salonach już w październiku objęty jest bowiem siedmioma latami gwarancji i ochrony pogwarancyjnej. Jak w przypadku Eclipse’a Cross, jest to opieka w wariancie Premium. Do wyboru mamy trzy wersje Colta – dwie z silnikiem 91 KM i jedną z układem hybrydowym. Przez proces wyboru i rezerwacji przyjaźnie przeprowadza nas funkcjonalny konfigurator Mitsubishi Colt.

Promocje Mitsubishi na tym się jednak nie kończą. Oto bowiem nowy ASX 2023, który zagościł w salonach Mitsubishi wiosną, jest teraz dostępny w kredycie już od 999 złotych. Zainteresowanych tym modelem zapraszamy na test różnych jego wersji (140 i 158 KM) oraz do poznania opinii innych klientów.

Władysław Adamczyk
Zdjęcia: Mitsubishi, Irmina Hanzel, Radek Pszczółka

czerwony kompaktowy samochód typu crossover Nowy Mitsubishi ASX 2023
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!