Wybierz markę

Cupra to marka, która jest jedną z najmłodszych w motoryzacyjnym świecie. Ogromne zaplecze technologiczne Grupy Volkswagen i hiszpańskie DNA sprawiły, że marka szybko znalazła wielu zwolenników w Europie. Teraz jednak ma zamiar podbić Australię, czyli kontynent niezdobyty przez wiele firm z Europy.

Po sukcesie sprzedażowym w Europie, CUPRA oficjalnie potwierdziła, że jeszcze pod koniec bieżącego roku rozpocznie się produkcja modelu Born w Australii. Pierwsze egzemplarze w pełni elektrycznego miejskiego auta hiszpańskiej marki trafią do sprzedaży na początku przyszłego roku. W ofercie na rynku australijskim pojawią się także Formentor, Ateca i Leon.

CUPRA Formentor i Born – początek sukcesu?

CUPRA rozpocznie wkrótce sprzedaż internetową w Australii, oferując początkowo gamę obejmującą crossovera Formentor, SUV-a Ateca i hatchbacka Leon. Modele Formentor i Leon w wersji plug-in (PHEV) będą pierwszymi z tej półki cenowej europejskimi samochodami z napędem hybrydowym na rynku australijskim. Do tej pory marka otrzymała około 7800 deklaracji zainteresowania zakupem od klientów z Australii, większość dla modeli Formentor oraz Born.

Nowa fabryka w Australii zabezpieczy wprawdzie dostępność aut w ciągłej sprzedaży, ale potrzeba też działań maretingowych. Ponieważ Cupra to marka niezbyt rozpoznawalna w Australii, przygotowano się do promocji na tamtym rynku bardzo starannie.
Jeszcze w tym roku producent zapowiada otwarcie CUPRA City Garage w CBD w Sydney. Wyjątkowe miejsce, w pobliżu najsłynniejszego portu na świecie, zaoferuje klientom niepowtarzalne doświadczenia motoryzacyjne, a także wydarzenia kulturalne i wystawy.

 INFORMACJE O POLSKIEJ OFERCIE

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!