Wybierz markę

Nowy Jeep Avenger Winter Edition z góry po skosie

Nie ma już babiego lata, nie ma co owijać w bawełnę, tylko trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Promocja to promocja, a do tego ładnie się nazywa –  Jeep Avenger Winter Edition. Nie należy oczekiwać, że ten limitowany Avenger będzie miał na szybie wzory wymalowane przez mróz. Jest wręcz przeciwnie – ma podgrzewaną przednią szybę, komplet opon zimowych, inne dodatki i promocyjną cenę. Razem składają się one w przypadku wersji Altitude na sumę korzyści w kwocie 13 450 złotych.

Jeep Avenger Winter Edition – szczegóły promocji

W nowoczesnym samochodzie, wyposażonym nawet w tryb jazdy w kopnym śniegu „Snow” zima nam niestraszna. A o to żeby była wręcz przyjemna, marka zadbała promocyjną ofertą Jeep Avenger Winter Edition. Avenger w promocji bazuje na wersji spalinowej 1,2 GSE i opcjach wyposażenia Longitude i Altitude, które same w sobie są bogate w przydatne szczególnie zimową porą systemy bezpieczeństwa. Wszystkich nie zliczę, pozostanę przy układach najważniejszych zimą. Za takie uznaję aktywny system hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów oraz elektroniczny system stabilizacji toru jazdy ESC. Jako niezastąpiony na oblodzonej nawierzchni, osobnego zdania wymaga system zarządzania trakcją w całym zakresie prędkości. Selec-Terrain wspiera kierowcę sześcioma trybami jazdy, wśród których jest wspomniany tryb „Snow”, ułatwiający jazdę po nieodśnieżonej drodze. A i jasne ledowe reflektory przednie ucieszą kierowcę lepszą widocznością (i widzialnością) w ciemne, bezśnieżne zimowe dni.

Do wszystkich tych atutów limitowana wersja Jeep Avenger Winter Edition w wersjach Longitude i Altitude dokłada kolejne. Na bezpieczeństwo wpłyną zimowe opony, które otrzymamy w cenie samochodu. Z kolei o nasz komfort użytkowania Avenger w promocji zadba podgrzewaniem przednich foteli oraz ogrzewaniem przedniej szyby. Większy porządek w samochodzie i łatwość usuwania wilgoci (śniegu stopionego lub jeszcze nie) dadzą nam przednie i tylne maty podłogowe. Powtórzę, wszystko to w cenie samochodu, dlatego piszę o jesiennej promocji, która może nie przejść w zimową, bo jest limitowana.

Policzmy, jaka jest wartość tejże promocji. Komplet opon zimowych to 2 000 złotych, pakiet zimowy (podgrzewanie foteli, ogrzewanie szyby i maty podłogowe) to 1 950 złotych. Dodatkowo na wersję Altitude otrzymamy rabat w kwocie 9 500 złotych. Zatem w przypadku tej wersji suma korzyści, jakie przywozi Jeep Avenger Winter Edition, wynosi 13 450 złotych.nowy Jeep Avenger Winter Edition 2023 z przodu na zamglonej drodze jesienią

Spalinowy Jeep Avenger 1,2 GSE – baza limitowanej edycji

Jak wcześniej napisałem, Jeep Avenger Winter Edition bazuje na spalinowej wersji samochodu w opcjach wyposażenia Longitude i Altitude. Auto napędza turbodoładowany silnik benzynowy 1,2 GSE T3 o mocy 100 KM, którego maksymalny moment obrotowy wynosi aż 205 Nm. Taki Avenger przed obniżką kosztuje 109 000 złotych w wersji Longitude i 118 300 złotych w wersji Altitude. Przypomnę, że tej spalinowej wersji bardzo wyglądaliśmy, odkąd Jeep zapowiedział pierwotnie wprowadzenie na polski rynek tylko elektrycznego Avengera. Szczegółowe dane techniczne, ceny i wersje wyposażenia benzynowej wersji tego miejskiego SUV-a prezentowaliśmy w tym tu wpisie. Dzięki docenionej wersji spalinowej Avenger ma szansę stać się do końca roku najchętniej kupowanym modelem marki Jeep w Polsce.

Cieszy mnie to tym bardziej (i zawsze, czego nie kryję), że Avenger jest pierwszym Jeepem produkowany w Polsce. A ponadto pierwszym Jeepem, który zdobył najważniejszy tytuł na Starym Kontynencie – Europejski Samochód Roku – „The Car of The Year 2023”. A był to tylko początek kolekcjonowania przez Avengera prestiżowych nagród, z których ostatnia – tytuł Auto Europa 2024 – symbolicznie podsumowuje rok sukcesów. Tak jak miłym, a przede wszystkim korzystnym, zwieńczeniem roku jest Jeep Avenger Winter Edition. Proszę tylko pamiętać, że oferta jest ograniczona i zdecydowanie warto możliwie szybko zapytać o nią w bliskim sobie salonie Jeepa.

Radek Pszczółka
Zdjęcia: Jeep

nowy Jeep Avenger Winter Edition 2023 - z tyłu/boku nowy Jeep Avenger Winter Edition 2023 z przodu na zamglonej drodze jesienią elektryczny Jeep Avenger w kolorze miętowym. z nagodą Auto Europa 2024 dla Jeepa Avenger nowy Jeep Avenger Winter Edition 2023 - wskaźniki nowy Jeep Avenger Winter Edition 2023 - podgrzewana fotele (pakiet zimowy) nowy Jeep Avenger Winter Edition 2023 - z boku Nowy Jeep Avenger Winter Edition z góry po skosie
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!