Wybierz markę

trzy SUV-y Hyundai'a. promocje w Hyundai’u – wyprzedaż rocznika 2023

Informowałem ostatnio o specjalnej ofercie, jaka Hyundai przygotował na Black Friday. O czarnym piątku już zapomnieliśmy. I dobrze, bo już nam nie jest do szczęścia potrzebny. Mamy inne radości. Nadchodzą białe święta, a promocje w Hyundai’u, rabaty i korzyści obowiązują do 16 grudnia. Napiszę to czarno na białym: Wraz z upustami przy zakupie modeli TUCSON, KONA i BAYON trzyletni kontrakt serwisowy lub roczny pakiet ubezpieczenia AC/OC/NNW otrzymamy za 0 zł. Suma korzyści przy zakupie najchętniej kupowanego TUCSONA, w wersji Plug-in Hybrid, wynosi 22 690 złotych.

Zakup? Rabaty w Hyundai’u

Czuję się w obowiązku przypomnieć o taaakich ofertach albo potwierdzić, że są aktualne, żeby nikomu okazja nie przeszła koło nosa. Na pierwszym miejscu w wyborze Klientów jest TUCSON, więc od niego zaczynam. Wyprzedażowe promocje w Hyundai’u wywindowały rabat na TUCSONA w wersji benzynowej do kwoty 16 000 złotych (słownie: szesnaście tysięcy złotych). W przypadku wersji hybrydowej oraz hybrydowej plug-in upust rośnie do 18 000 złotych. Osobom wahającym się z wyborem wersji nieśmiało podsuwam link do wpisu „Hyundai Tucson IV generacji i jego hybrydowe serce”. Maksymalna korzyść – 22 690 złotych (w przypadku hybryd) lub 20 690 złotych (dla benzynowego) uzyskamy z automatu. Bo przecież z automatu weźmiemy trzyletni kontrakt serwisowy, nawet nie za złotówkę, a za 0 złotych (słownie: zero złotych). Bezpłatny kontrakt serwisowy jest bowiem atrakcyjniejszą propozycją niż roczny pakiet ubezpieczeniowy AC/OC/NNW dla wszystkich, którzy robią przebiegi poniżej średniej krajowej.

Ta sama oferta kontraktu serwisowego lub pakietu ubezpieczeniowego za zero złotych dotyczy modeli BAYON i KONA we wszystkich wersjach. Także w przypadku tych modeli korzyści sumują się z upustami, jakie przynosi wyprzedaż rocznika 2023 w Hyundai’u. KONA Hybrid poleca się z upustem 6 000 złotych, a KONA Electric jeszcze bardziej, bo z upustem 20 000 złotych. Pośrodku stoi Hyundai BAYON z rabatem w wysokości 13 000 złotych. A i to nie wszystko, ponieważ promocje w Hyundai’u objęły także modele i20, IONIQ 5 oraz IONIQ 6. Można je kupić już bez dodatkowych korzyści, ale z solidnymi rabatami: i20 – 10 000 zł, IONIQ 5 – 11 000 zł, IONIQ 6 – 10 000 złotych.Trzy modele Hyundai. Ładowarka przydomowa. promocje w Hyundaiu - wyprzedaż rocznika Hyundai'a 2023

Leasing albo wynajem? Promocje w Hyundai’u

Rabaty, upusty, opusty, jak by nie nazywać korzyści przy zakupie, to jeszcze nie wszystko. Promocje w Hyundai’u, które wynikają z wyprzedaży rocznika 2023, mogą zadowolić także osoby, które nad zakup przedkładają leasing lub wynajem.

Najpopularniejszy elektryczny model marki Hyundai – KONA Electric – jest dostępny w leasingu Easy Move On już od 884 złotych netto miesięcznie. Z kolei w wynajmie długoterminowym, w którym nie obchodzi nas prawie nic poza ładowaniem, już od 2 402 złotych netto. Owo „prawie nic” to dolewanie płynów raczej nie na co dzień, a od święta. W przypadku następnego elektryka w ofercie salonów Hyundai’a także mamy wybór. IONIQ 5 w leasingu Easy Move On wychodzi od 1 132 złotych netto miesięcznie, a w leasingu operacyjnym od 102%. Natomiast w wynajmie długoterminowym koszt użytkowania (bez ładowania) wyniesie od 3 262 złotych netto na miesiąc. Również trzy możliwości finansowania (poza kredytem, oczywiście również dostępnym) Hyundai oferuje dla mistrza aerodynamiki – modelu IONIQ 6. Liczby: od 1 517 złotych w leasingu Easy Move On lub 3 985 złotych w wynajmie długoterminowym (kwoty netto miesięcznie). Trzecia możliwość to leasing operacyjny, jak dla IONIQ-a 5, również od 102%.

Promocje w Hyundai’u przynoszą osobom, które do 16 grudnia zdecydują się skorzystać z finansowania Hyundai Fleet Lease dodatkowe cenne prezenty. Są to WallBox do ładowania samochodu pod domem i wysokość pierwszej raty ustalona na 1 złoty.

Oczywiście szczegółów do rozpatrzenia, wersji do wybrania i wyliczeń do wykonania pozostaje wiele. Aaa, i jeszcze dotacja z programu „Mój elektryk”… We wszystkim pomogą doradcy w salonach Hyundai’a.

Waldemar Sadowski
Zdjęcia: Hyundai i Radek Pszczółka

czerwony Hyundai Tucson w salonie, wyprzedaż rocznika Hyundai'a 2023 Hyundai Bayon z tyłu, wyprzedaż rocznika Hyundai'a 2023 Hyundai IONIQ 5 przed salonem, wyprzedaż rocznika Hyundai'a 2023 trzy SUV-y Hyundai'a. promocje w Hyundai’u – wyprzedaż rocznika 2023
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!