Wybierz markę

oświetlony salon Isuzu Wrocław PGD zdjęcie nocne

Isuzu rozbudowuje swoją sieć w Polsce o nowe dealerstwa w Warszawie i we Wrocławiu. Nowy salon Isuzu w Warszawie jest zlokalizowany na Targówku, przy Trasie Toruńskiej. Z kolei salon Isuzu Wrocław działa w Długołęce, przy ulicy Wrocławskiej, powszechnie znanej jako dolnośląska ulica samochodowa. Nowe salony i serwisy Isuzu na rynku warszawskim i wrocławskim rozpoczęły działalność na podstawie autoryzacji, jakiej Isuzu Automotive Polska udzieliło Grupie PGD.

Rozwój sieci dealerskiej, który przeprowadziło Isuzu Automotive Polska należy uznać za naturalną drogę do wykorzystania sytuacji rynkowej. Ma bowiem w ofercie pickupa wyjątkowego – model D-Max, a do tego wyposażonego w znakomity silnik diesla. Wybór samochodów typu pickup, którymi Isuzu w Polsce stoi, jest ostatnio mocno ograniczony, o dieslach nie wspominając. Przede wszystkim z oferty zniknął Nissan Navara, a Mitsubishi L200 powróci na polski rynek w przyszłym roku. Z kolei Ford Ranger jest dużo wyżej pozycjonowany cenowo od Isuzu D-Max. Oczekiwane uruchomienie funduszy z KPO i spodziewane ożywienie inwestycji, także w infrastrukturę drogową, powinno skutkować zwiększeniem zapotrzebowania na pickupy.trzy wersje Isuzu D-Max na budowie (żwirownia). salon Isuzu Wrocław Warszawa

Isuzu na świecie i w Polsce

Isuzu Automotive Polska jest oficjalnym partnerem japońskiego koncernu Isuzu Motor LTD, którego korzenie sięgają roku 1916. Obecnie Isuzu to światowy lider w zakresie technologii i produkcji silników diesla, samochodów dostawczych, ciężarowych oraz autobusów. Do tej pory z linii produkcyjnych firmy zjechało ponad 23 miliony dieslowskich jednostek napędowych. Niewielka część z nich także z fabryki w Tychach. Na przykład produkowane tu silniki 1,7 CDTi  nawet po latach cieszą dużymi przebiegami użytkowników Opli Astra, Corsa, Zafira i Mokka. Obecnie Isuzu jest w Polsce dostawcą pickupów oraz części zamiennych do silników Isuzu stosowanych w ciężkich maszynach przemysłowych.

Połączenie specjalizacji w technologii silników wysokoprężnych oraz doświadczenia (i także specjalizacji) w produkcji pickupów jest niewątpliwie korzystne dla użytkowników. Tylko właśnie w segmencie pickupów Isuzu zdobyło zaufanie już ponad sześciu milionów użytkowników na całym świecie. Teraz wzmacnia je i zdobywa swoim sztandarowym autem, którym jest pickup D-Max. Jak się okazuje, dla tego jednego modelu warto uruchamiać nowe dealerstwa. Samochód jest oczywiście produktem uznanym przez profesjonalistów wykorzystujących go do pracy w ciężkich, bardzo wymagających warunkach oraz dla firm flotowych. Jednocześnie w wersjach bliskich samochodom typu fun car, z bardzo bogatym wyposażeniem odpowiadającym na najwyższe wymagania, zyskuje też coraz więcej klientów z obszaru lifestylu.

Isuzu D-Max ma trzy wersje nadwozia – z kabiną pojedynczą, wydłużoną i podwójną. Najtańszy D-Max King Cab w wersji wyposażenia Utility kosztuje 110 950 złotych netto. Powiedzmy to jednak wprost: D-Max King Cab w cenniku jest, natomiast w salonie Isuzu w Polsce raczej próżno go szukać. Na naszym rynku króluje D-Max z podwójną kabiną, którego najtańszą wersję kupimy za 141 950 złotych. Ceny najbogatszej wersji D-Maxa Double Cab, oznaczonej skrótem LSE, zaczynają się od 161 950 złotych netto.

oświetlony salon Isuzu Wrocław PGD i salon Mitsubishi Wrocław zdjęcie nocne

Salon Isuzu Warszawa i salon Isuzu Wrocław

„Pragniemy zdobyć Twoje zaufanie” – to hasło przyświecające Isuzu już od fazy projektowania. Teraz przejmują je pracownicy nowych salonów i serwisów Isuzu w Warszawie i we Wrocławiu. Są oni już oczywiście po intensywnych i rozbudowanych szkoleniach produktowych oraz technicznych. W związku z tym, pełni wiedzy i zapału będą pracować na zaufanie nowych klientów. Obydwa salony oferują także bogatą ofertę produktów finansowych (kredytowych i leasingowych) oraz szeroki wybór pakietów ubezpieczeniowych. Przyjmują także samochody używane w rozliczeniu i wcale nie muszą to być pickupy.

Zarówno salon Isuzu Warszawa PGD, jak też Isuzu Wrocław PGD są zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie salonów Mitsubishi Japan Motors. Ba, nawet współdzielą z nimi obiekty, co, kiedy do oferty wróci Mitsubishi L200, da klientom możliwość bezpośredniego porównania dwóch pick-upów. Tak to na poziomie dealerskim znalazło odbicie importerskie powiązanie marek. Isuzu Automotive Polska należy bowiem do grupy Astara, natomiast Astara Poland reprezentuje polski oddział Mitsubishi Motors.

Do obu nowych salonów i serwisów Isuzu prowadzi dogodny dojazd. Salon Isuzu Warszawa PGD ma siedzibę przy ulicy Krasnobrodzkiej 5 w pobliżu Ronda Łabiszyńska przy Trasie Toruńskiej. Salon zaprasza od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00, a w soboty 10:00 do 15:00. Serwis Isuzu Warszawa PGD i dział części służą pomocą od poniedziałku do piątku między 8:00 a 18:00. Isuzu Wrocław jest zlokalizowany przy tzw. starej drodze na Oleśnicę (albo z Oleśnicy) w pobliżu Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Nieco inne są jego godziny otwarcia. Salon Isuzu we Wrocławiu (Długołęce) zaprasza w dni robocze między 9:00 a 18:00 i w soboty od 9:00 do 14:00. Z kolei wrocławski serwis Isuzu i dział części, jak warszawski, służą wsparciem od poniedziałku do piątku między 8:00 a 18:00.

Radek Pszczółka
Zdjęcia: Irmina Hanzel, Waldemar Bagieński i Isuzu

pomarańczowy pickup Isuzu D-Max. W tle jezioro i góry, life style salon Isuzu Wrocław Warszawa, serwis Isuzu Isuzu D-Max z przyczepą na budowie. na przyczepie koparka. salon Isuzu Wrocław Warszawa oświetlony salon Isuzu Wrocław PGD zdjęcie nocne oświetlony salon Isuzu Wrocław PGD i salon Mitsubishi Wrocław zdjęcie nocne
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!