Wybierz markę

Seat for Business samochody SEAT-a dla flot i do firm MŚP

Modele SEAT-a są stworzone dla przyjemności z jazdy, bo marka skupia się w pierwszym rzędzie na wrażeniach i oczekiwaniach kierowcy. SEAT-y cechuje przy tym ceniona przez użytkowników funkcjonalność i zapewne dlatego modele hiszpańskiej marki bardzo często znajdują zastosowanie w biznesie. Zgodnie z prawami rynku, produkt to nie wszystko, bo powinny mu towarzyszyć elementy i usługi dodatkowe. W przypadku samochodów wykorzystywanych w biznesie, powinny to być szczególne rozwiązania flotowe. I SEAT takie ma, między innymi pod postaciami SEAT for Business oraz Full Service Leasing.

Rozwiązania SEAT for Business oraz pakiet Full Service Leasing producent wprowadził specjalnie z myślą o odpowiedzi na potrzeby flot samochodowych. I dla przedsiębiorców, także tych z sektora MŚP, którzy chcą rozwijać swoje firmy. Wszystko jednak w procesie decyzyjnym zaczyna się od produktu.

Modele SEAT for Business

SEAT dostosował swoją różnorodną gamę modeli do indywidualnych wymagań każdego klienta. Jak dowodzą wyniki sprzedaży, w tej różnorodności jest siła. Jej elementem rozpędowym (napędowym momentem obrotowym 😊) są nowoczesny design i maksymalna efektywność charakteryzujące samochody SEAT-a. Marka ma w portfolio modele, które świetnie sprawdzają się w różnych zastosowaniach. Czy firma potrzebuje mocnego hatchbacka, przestronnego SUV-a czy luksusowego samochodu służbowego, SEAT takie modele ma. Dzięki temu w oparciu o samochody jednej marki można zbudować mniejszy i większy park samochodów firmowych. A to w znakomity sposób ułatwia zarządzanie flotą samochodów w firmie.

– Jednym z kluczowych aspektów, na które zwracamy uwagę przy tworzeniu samochodów dla flot, jest wartość rezydualna pojazdu. Rozumiemy, że dla firm liczą się koszty, dlatego staramy się zapewnić naszym klientom większą wartość oraz niższe koszty utrzymania. Dzięki temu wybierając samochody SEAT-a, przedsiębiorcy mogą liczyć na więcej oszczędności dla własnej firmy – mówi Marcin Rzepczyński, Dyrektor Sprzedaży SEAT.

Na swoją pozycję na rynku flotowym SEAT zapracował przez lata wieloma modelami. Potwierdzeni jakości znajdujemy w licznych prestiżowych nagrodach, jakie otrzymały modele marki. Mocno skrócona listę przykładów otwiera SEAT Leon. Model zdobył między innymi Fleet Award w 2016 roku w Hiszpanii oraz tytuł Najlepszego Kombi Roku w Turcji. SEAT Ateca otrzymał w 2017 roku Fleet News Award i zdobył tytuł Najlepszego Samochodu w Europie. SEAT Arona cieszy designem, bo zdobył na przykład Red Dot Design Award w 2017 roku. Ale także zwyciężył w Profesjonalnym Teście Flotowym Stowarzyszenia Kierowników Flot . Ponadto został uznany za najlepszy crossover zgodnie, choć osobno, przez magazyny Auto Moto, Auto Świat i MOTOR. To tylko kilka z wyróżnień, które potwierdzają jakość samochodów marki SEAT, dostosowanych do potrzeb biznesowych.

SEAT Arona - SEAT for Business

Cenne wsparcie dla menadżerów flot

Do wieloaspektowo jednoznacznie docenionych cech samochodów dochodzą wspomniane wcześniej oczekiwane przez biznes elementy dodatkowe, przygotowane specjalnie dla firm. SEAT for zapewnia przedsiębiorcom dostęp do szerokiej gamy modeli samochodów, które są dostosowane do potrzeb floty biznesowej. Zalety programu SEAT for Business obejmują bogate wyposażenie, efektywność, konkurencyjne ceny, niskie koszty eksploatacji, oraz wsparcie dla menedżerów flot w zakresie zarządzania pojazdami i kosztami. To umożliwia firmom skoncentrowanie się na rozwoju swojego biznesu, jednocześnie zapewniając wygodę i oszczędności związane z eksploatacją pojazdów.

Z kolei Full Service Leasing to rozwiązanie, które ułatwia pracę menedżerom flot. Jest bowiem kompleksowym wsparciem w zakresie kosztów, ubezpieczenia, obsługi serwisowej, aż po zarządzanie optymalną wymianą opon. Dzięki tej usłudze, menedżerowie mogą skupić się na strategicznym zarządzaniu swoim biznesem.

Waldemar Sadowski
Zdjęcia: SEAT
Seat for Business samochody SEAT-a dla flot i do firm MŚP

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!