Wybierz markę

Czy w salonach samochodowych są teraz jakieś promocje? Jest w tym roku wyprzedaż rocznika? Jakie samochody są dostępne od ręki? Były przecież przerwy w łańcuchach dostaw, które skutkowały – i w wielu markach oraz salonach samochodowych nadal skutkują – różnistymi perturbacjami. W związku z tym pytania o dostępność aut i rabaty są w roku 2022 wyjątkowo uzasadnione. Znaleźliśmy na nie pozytywne odpowiedzi. W salonach Mitsubishi Japan Motors są jeszcze takie okazje, że można kupić samochód po okazyjnej cenie.

Czas późnej zimy i przedwiośnia, to dla dealerów, a wraz z nimi także klientów czas trudny. Tak trudny, jak przednówek w małorolnej rodzinie pod zaborami, kiedy spichlerze puste, a z nowych płodów wzszedł tylko szczypiorek. Podobnie w salonach – samochody z minionego roku szybko się skończyły, a te z nowej produkcji jeszcze nie dojechały. Nie wiemy jak marka Trzech Diamentów to zrobiła, wiemy za to, że może odpowiedzieć na potrzeby klientów. Najprawdopodobniej odważnie planowała i ma mocne łańcuchy dostaw od sprawdzonych kooperantów.

Tak się szczęśliwie złożyło, że trzy modele, które są teraz w Mitsubishi nie tylko dostępne od ręki, ale obejmuje je także wyprzedaż rocznika, należą do różnych segmentów. W rezultacie możemy stwierdzić – dla każdego coś atrakcyjnego. Rabaty kwotowe albo oferty promocyjne obejmują modele Space Star, Eclipse Cross PHEV oraz L200. Czy mogliśmy sobie wyobrazić bardziej zróżnicowaną kolekcję Trzech Diamentów? Po pierwsze jest w niej wszędobylski mieszczuch, po drugie funkcjonalny crossover ze wspaniałym napędem PHEV i wreszcie klasyk wśród pick-upów.

Space Star – wyprzedaż rocznika na ukończeniu

Zaczynamy od tego samochodu, ponieważ w jego przypadku z podjęciem decyzji należy się najbardziej spieszyć. Mitsubishi Space Star to naszym zdaniem idealny mieszczuch w najlepszym tego słowa znaczeniu. Dynamicznie i zwinnie porusza się w ruchu miejskim, ale jednocześnie pozostaje otwarty na propozycje wypadów za miasto. W jego towarzystwie są to wypady bardzo ekonomiczne.

Nabywców znalazły już wszystkie egzemplarze w najtańszych wersjach wyposażenia (jak Entry) i tych po prostu już nie ma. Na te, które zostały, jest rabat w wysokości trzech tysięcy złotych. I wciąż jeszcze można co nieco wybierać. Andrzej Gola, kierownik bielskiego salonu Mitsubishi Japan Motors sprawdził dla nas dostępność aut w tejże sieci. I tak na dziś rano (28 lutego) były to wersje INVITE (także z pakietem Plus), INTENSE oraz INTENSE SDA. Wszystkie do wyboru w opcji ze skrzynią manualną albo automatyczną CVT. Najwyższa wersja INSTYLE (także jeszcze dostępna) jest oferowana tylko w wersji z automatem. Poza rabatem można też skorzystać z kredytu 50:50. Co ważne, są to samochody z roku modelowego 2022, ale skoro „wyprzedaż rocznika”, to rokiem ich produkcji musiał być 2021.

Przebojowy Eclipse Cross PHEV w ofercie specjalnej

Argumentów za tym, dlaczego Eclipse Cross w wersji hybrydowej plug-in jest tak przebojowym modelem, aż nadto dostarczają bliższe poznanie tego samochodu oraz testy. Ponadto towarzyszą im różne niezależne nagrody i inne dowody uznania. Tymczasem w trakcie trwania akcji „wyprzedaż rocznika” liczy się przede wszystkim to, ile możemy zaoszczędzić. I to mimo sytuacji, w której o rabaty trudno, o atrakcyjnych ofertach nawet nie wspominając. A w salonach Mitsubishi taka oferta jest. Korzyść z zakupu Eclipse Cross PHEV, poza oczywiście przyjemnością posiadania auta, może wynieść 25, a może nawet 35 tysięcy złotych. Pierwszy rabat jest korzyścią podstawową. Jeśli jednak skorzystać z nowej propozycji atrakcyjnych rat wynajmu Lease&Go, to rabat rośnie właśnie o dodatkowe dziesięć tysięcy. W obu przypadkach wartość dodaną otrzymujemy przez odejmowanie. Co ważne, oferta obejmuje wersje Inbusiness, Inbusiness Plus oraz Intense Plus (oczywiście z roku produkcji 2021).

Klasycznie stylowy pick-up L200

Kiedyś nasz redakcyjny kolega uznał, że w warstwie napędu Mitsubishi L200 to wół pociągowy i jednocześnie rącza gazela. Ponieważ jest to połączenie na pozór wręcz niewiarygodne, nieco się żachnęliśmy. Z drugiej strony sami uznajemy, że L200 to klasycznie stylowy pick-up. Czyżby wół roboczy miałby być stylowy? Ten akurat może – ani stylu, ani użyteczności mu nie brakuje. Klasyka gatunku.

Zasady, jakimi objęta jest wyprzedaż rocznika w przypadku Mitsubishi L200, są proste jak podłoga jego skrzyni ładunkowej. Korzyść to okrągłe dziesięć tysięcy złotych. Dodatkowo możemy skorzystać z pakietu ubezpieczeniowego, którego stawka wynosi 4,5%. I już.

Podsumowując: salony Mitsubishi Japan Motors prowadzą wyprzedaż rocznika i maję trochę samochodów do wyboru. Zapraszają do kontaktu bez zbędnej zwłoki.

Radek Pszczółka

Wyprzedaż rocznika 2021 - Mitsubishi Japan Motors

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!