Wybierz markę

czerwony Mitsubishi Eclipse Cross w salonie - zimowa promocja Mitsubishi, wyprzedaż rocznika 2023

Tak jak czekamy na to, że spadnie pierwszy śnieg, tak marzy nam się, że jeszcze spadną ceny Mitsubishi. Wygląda jednak na to, że jesienna promocja marki była trafiona i zimowa promocja Mitsubishi przynosi tylko niewielkie zmiany. Mamy więc pożądaną przez obie strony transakcji sytuację win-win. My wciąż możemy cieszyć się z korzystnych zakupów, a marka krzywdy nie ma. Przy zrównoważonych popycie i podaży, wyprzedaż rocznika trwa. Najważniejsza zmiana dotyczy modelu Eclipse Cross, który teraz możemy kupić taniej o już o 41 000 złotych. Albo – co jeszcze korzystniejsze, a w związku z tym ważniejsze – wziąć go w użytkowanie za 1 399 złotych netto miesięcznie. Także oferty na modele Space Star, ASX i COLT (szczególnie z pakietem COLD) warte są teraz szczególnej uwagi.

Eclipse Cross PHEV taniej w zakupie, wynajmie i leasingu

Stylowy, innowacyjny, hybrydowy, oszczędny SUV coupe z napędem na cztery koła jest teraz tańszy o 41 000 złotych. Nie mogę napisać, że do końca roku, ponieważ nie pozwala mi na to prawdopodobne zrównoważenie popytu i podaży. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV szczególnie w zimie będzie cieszył znanym z Lancera Evolution napędem 4×4 Super All Wheel Control. Do bezpieczeństwa i pełnej kontroli, jakie zapewniają tenże napęd i inne systemy, dochodzą komfort automatycznej jednobiegowej przekładni, ponad sześćset kilometrów zasięgu i możliwość ładowania baterii z domowego gniazdka. Dodatkowo przypomnę, że na baterię trakcyjną Mitsubishi Eclipse Cross PHEV otrzymujemy ośmioletnią gwarancję, która dopełnia cenione Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi.

Można zgadywać, że polski oddział Mitsubishi Motors reprezentowany przez firmę Astara Poland skutecznie negocjował z bankiem Santander. Dzięki temu zimowa promocja Mitsubishi w obszarze finansowania jest jeszcze korzystniejsza niż jesienna, bo przecież inflacja niespecjalnie spadła. Dlatego zainteresowani użytkowaniem Mitsubishi Eclipse Cross PHEV na potrzeby firmy, mogą skorzystać z leasingu 101%. A takiego wskaźnika dawno nie widzieliśmy. Co więcej, albo inaczej, w specjalnej nowej ofercie wynajmu w programie Lease&Go najniższa rata wynosi 1 399 złotych netto.samochód Mitsubishi Space Star, przytulona para, zima, jezioro - zimowa promocja Mitsubishi, wyprzedaż rocznika 2023

Zimowa promocja Mitsubishi rozciągnięta na inne modele

W przypadku najtańszego na rynku modelu segmentu B z automatem – Mitsubishi Space Star możemy mówić o rozciągnięciu promocji w czasie. Komplet opon zimowych jest dodatkowym prezentem do różnorodnych korzystnych form bycia szczęśliwym użytkownikiem Space Stara. Suma korzyści może wynieść nawet 6 000 złotych. Rzecz zaczyna się od 54 990 złotych, tak jak promocyjna cena Space Stara w wersji Inform. Nie rozpatrujemy tu korzyści wynikających z nieoprocentowanego dwunastomiesięcznego kredytu 50/50 lub kredytu z ratą od 644 zł miesięcznie.

Zimowa promocja Mitsubishi obejmuje również nowy model ASX 2023, który kupimy teraz z rabatem 5 000 złotych. Jeśli natomiast połączymy z nim korzyści wynikające z finansowania w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku oraz z zakupu w salonie Mitsubishi pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych, suma korzyści może sięgnąć aż 11 000 złotych. A w kredycie możemy mieć nowe Mitsubishi ASX już od 919 złotych miesięcznie. Na jazdy testowe także oczywiście tym samochodem, jak wszystkimi innymi modelami marki Trzech Diamentów, zapraszają i szczegółami służą salony Mitsubishi. Na co zwrócić uwagę podpowie nasz test nowego Mitsubishi ASX 2023.

Szczególnie może cieszyć rozciągnięcie promocji na najnowszą nowość Mitsubishi – model COLT, który ledwo co stanął w salonach i przed nimi. Skoro przed nimi, to oczywiście w gotowości do jazd testowych, na które niezmiennie i niezmiernie zapraszamy. Nowe systemy, napędy i funkcjonalne wnętrze warte są osobistego poznania. Tak jak nowy COLT wart jest swojej ceny, która zaczyna się od 71 990 złotych. Mitsubishi COLT w wersji INVITE z silnikiem 1,0 o mocy 91 KM możemy mieć z dwoma dodatkowymi pakietami o 2 000 złotych taniej. Z pakietem STYLE otrzymamy szesnastocalowe felgi aluminiowe i przyciemnione tylne szyby, a z pakietem COLD – podgrzewane przednie fotele i kierownicę. Zimowa promocja Mitsubishi obniżyła cenę COLTA INVITE STYLE+COLD z silnikiem 91 KM i manualną przekładnią do 88 790 złotych.Mitsubishi ASX z przodu w salonie - zimowa promocja Mitsubishi, wyprzedaż rocznika 2023, gwarancja, zobowiązanie serwisowe Mitsubishi

Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi, które wiele nam gwarantuje

Cennymi także dosłownie atutami Mitsubishi są zasady opieki posprzedażnej, jakie zapewnia Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi. Nie mogłem napisać tylko „zasady opieki gwarancyjnej”, bo przecież otrzymujemy także opiekę w rozbudowanym programie Assistance. Wszystkie elementy Zobowiązania, które doceniają posiadacze Eclipse Crossa, czy Space Stara, tym bardziej powinni poznać zainteresowani nowymi modelami marki.

Popatrzmy na przykładzie modelu ASX, co otrzymujemy wraz ze Zobowiązaniem Serwisowym Mitsubishi. Jest to oczywiście pięcioletnia gwarancja fabryczna z limitem 100 000 km. Jest i pięcioletnia pomoc drogowa bez limitu przebiegu z nieodpłatną kontrolą samochodu. Opieka Assistance od Mitsubishi oznacza bezpłatną pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem, zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży i wandalizmu. Tę opiekę mamy gwarantowaną 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi. I to w całej Europie i niezależnie od przebiegu naszego samochodu. O więcej możemy prosić tylko Świętego Mikołaja. Przy okazji życzę prezentów od niego tak dużo, jak przyniosła zimowa promocja Mitsubishi.

Władysław Adamczyk
Zdjęcia: Mitsubishi
ekran centralny samochodu Mitsubishi Eclipse Cross pokazujący przepływ energii w aucie hybrydowym - zimowa promocja Mitsubishi, wyprzedaż rocznika 2023

czerwony samochód kompaktowy na tle gór, zima - zimowa promocja Mitsubishi, wyprzedaż rocznika 2023 samochód Mitsubishi Space Star, przytulona para, zima, jezioro - zimowa promocja Mitsubishi, wyprzedaż rocznika 2023
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!