Wybierz markę

„Zapachniało, zajaśniało wiosna, ach to ty” – śpiewał Marek Grechuta, wyrażając zachwyt nad porą roku, która zastąpiła jesienno/zimowy marazm. Jednakże budząca się do życia przyroda to tylko jeden powód wywołujący uśmiech na twarzach. Drugim powodem, ważnym zwłaszcza dla kierowców, jest budzący się do życia rynek motoryzacyjny. Chyba każdy kto kiedykolwiek kupił samochód, zna uczucie radości, tryumfu i zadowolenia z nowego auta. A gdy połączymy te dwa zdarzenia? Otrzymamy radość do kwadratu. Właśnie ta idea przyświecała salonom Japan Motors, gdzie trwa wiosenna promocja Nissana.

Wiosenna promocja Nissana Ariya

Drogi wytyczone przez japońską markę

Nissan jest ważnym prekursorem nowych technologii. To przecież ta firma zaproponowała pierwszy seryjny model elektryczny Leaf, który prezentowaliśmy w naszym TEŚCIE. Nissan stworzył też pierwszego crossovera, którego przybliżaliśmy podczas jazd testowych zarówno w generacji II jak i generacji III. To wreszcie ta firma zaproponowała pomost między samochodami elektrycznymi i spalinowymi. Ten pomost to technologia e-POWER. Zapewnia ona dynamiczne przyśpieszenie wykorzystując silnik elektryczny, ale wyeliminowano konieczność ładowania baterii. Więcej o tym innowacyjnym systemie, który stworzył samochód elektryczny zasilany benzyną, znajdziesz w osobnym tekście.

Ogromnym przełomem w motoryzacji jest też model Ariya, który oferują Salony Japan Motors. Model ten łączy ideę najnowszych technologii aut elektrycznych, design i urodę przyszłości oraz estetykę i powab aut Premium. Także o tym modelu przybliżaliśmy fakty z testu, podkreślając, że  w modelu piękno łączy się z techniką.

Wiosenna promocja Nissana jedyną w swoim rodzaju

Z wypowiedzi Sandry Łyczak z salonu Nissan Japan Motors w Poznaniu i Marcina Sroki z salonu krakowskiego wynika, że promocyjne wiosenne oferty Nissana są niepowtarzalne. I to nie tylko ze względu na swą oryginalność modeli. Analiza tych ofert wskazuje bowiem, że ceny w różnych lokalizacjach mogą być różne. Tak jak to jest z cenami w Biedronkach. Dodatkowo bowiem do danej wersji któregoś z modeli mogą dojść atrakcyjne korzyści, które należy uznać za „lokalne”. Mogą to być zarówno większe rabaty na wybrane wersje albo akcesoria czy dodatkowe usługi. W intranetach widzimy jedynie promocje ogólnopolskie, dlatego warto porozmawiać osobiście w salonach.

Sandra Łyczak z salonu Japan Motors w Poznaniu zwraca uwagę na bardzo atrakcyjne rabaty wyprzedażowe w przypadku elektrycznego Nissana Ariya. Deklaruje jednocześnie, że pomoże w uzyskaniu dofinansowania z programu „Mój elektryk” w kwocie nawet 27 000 zł. Z kolei szukającym zgrabnego dostawczaka, wskazuje Nissana Townstar w wersjach benzynowych oraz elektrycznych.

Wciąż najpopularniejszy Nissan, czyli oczywiście model Qashqai, także jest objęty wiosenną promocją. Nie mogę podać jednej kwoty korzyści, ponieważ ostatnie egzemplarze modelu z 2023 są dostępne w różnych wersjach wyposażenia. Więc także z różnymi rabatami.

Wiosenna Promocja Nissana Quashqai

Zakup Nissana przez internet oczywiście możliwy

W sfinalizowaniu transakcji może przeszkodzić limit na karcie kredytowej, ale do finalnej płatności wszystko jest możliwe. Dlatego Marcin Sroka, doradca w salonie Nissan Japan Motors w Krakowie zaprasza na owocne łowy w sieci. I od razu proponuje poznanie kilku najatrakcyjniejszych jego zdaniem promocyjnych ofert.
https://www.nissan.japanmotors.pl/samochod/nissan-qashqai-n-connecta/id/109357
https://www.nissan.japanmotors.pl/samochod/nissan-x-trail-1-5-vc-t-mhev-163km-x-tronic-n-connecta-7-osobowy/id/106985
https://www.nissan.japanmotors.pl/samochod/nissan-ariya-evolve-87kwh-306-km-4wd-e-4orce-22kw-20-felgi-4wd/id/108925
https://www.nissan.japanmotors.pl/samochod/nissan-leaf-n-connecta/id/109361

Warto pamiętać, że Wiosenna Promocja Nissana, to prawdziwy tort, z którego każdy może uszczknąć dla siebie smakowity kąsek. Tyle tylko, że z każdym dniem tort jest coraz mniejszy. Dlatego im szybciej zacznie się szukać, tym na znakomitszy kąsek można trafić.

Wiosenna Promocja Nissana X-Trail

Drugą rzeczą wartą uwagi jest wielość oddziałów sieci Japan Motors, co poszerza nasz wybór. Wiosenna Promocja Nissana obejmuje bowiem nie tylko samochody będące na placu w danym salonie. Japan Motors to sieć mająca oddziały w Bielsku-Białej, Chorzowie, Krakowie, Poznaniu, Sosnowcu i Warszawie. Mamy więc nie tylko więcej możliwości wyboru, ale także więcej możliwości skorzystania z rabatów lokalnych.

Przy okazji musimy przypomnieć, że wszystkie salony Japan Motors mają bogatą ofertę finansowania zakupów samochodów i wiele promocyjnych pakietów ubezpieczeń. Osobom, które już są posiadaczami Nissana podpowiadamy, by zapytały o rabat lojalnościowy. Zawsze też można sprzedać w rozliczeniu swój dotychczasowy samochód, każdej marki. W takim wypadku proszę pytać o rabat trade-in.

Mieczysław Kowalik
Zdjęcia: Nissan

Wiosenna Promocja Nissana
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!