Wybierz markę

Mitsubishi Space Star w kredycie. Grafika: Kredyt balonowy 50/50. Wyprzedaż rocznika 2023

Wyjątkowa promocja i wyjątkowe ceny, które przyniosła trwająca wyprzedaż rocznika w Mitsubishi mogły zaskoczyć. I nie chodzi mi tylko o zaskoczenie zakresem promocji obejmującej wszystkie modele marki. W takiej sytuacji możemy po prostu nie być finansowo gotowymi na nawet tak korzystny zakup. Gdy sprzedamy swoje używane Mitsubishi, to jeszcze trochę, albo trochę więcej, trzeba nam będzie dołożyć. I tu dochodzi ważny element, który powinien towarzyszyć każdemu rodzajowi promocji – albo nawet elementy – różne możliwości wsparcia sfinansowania zakupu. I w przypadku marki Trzech Diamentów takie są. Kupimy bowiem upatrzone Mitsubishi w kredycie lub leasingu albo weźmiemy je w wynajem w promocyjnych cenach.

Płaskoniż zamiast płaskowyżu

Za naturalne uznaję, że reprezentująca markę Astara Poland obserwuje trendy rynkowe i proponuje różne atrakcyjne warunki finansowania zakupów. Od razu dodaję – możliwości finansowania zakupu wszystkich oferowanych w salonach modeli. Po ustabilizowaniu stóp procentowych na poziomie, który prezes NBP Adam Glapiński nazywa płaskowyżem, chociaż wolelibyśmy „płaskoniż”, możemy precyzyjniej wyliczyć koszty. W związku z tym, jak pokazują dane rynkowe, coraz chętniej korzystamy z finansowania zakupów. Szerzej – wszystkie grupy klientów korzystają – zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże firmy i instytucje, jak i klienci indywidualni. Nie tylko w przypadku Mitsubishi w kredycie, ale także w leasingu, firma postarała się o ułatwienie procedur i przyspieszenie formalności.

Mitsubishi Motors ułatwia też procedury i przyspiesza formalności, a umowa leasingu nie musi wiązać się z wniesieniem opłaty wstępnej. Okres leasingu to maksymalnie 60 miesięcy, a proszę też zwrócić uwagę na bardzo szeroką rozpiętość wartości końcowej przedmiotu leasingu. Mamy naprawdę duże możliwości wyboru, bo rzeczona rozpiętość waha się od 0,1 % do 45%. Jednocześnie wzięciu Mitsubishi w leasing towarzyszy szeroki pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW oraz Assistance. Są w nim ubezpieczenia wieloletnie, pełna opieka w procesie likwidacji szkody i karta paliwowa. Zapraszam do bliższego poznania propozycji w tym wpisie, choć oczywiście nie tak bliskiego, jakim służą doradcy finansowi w salonach Mitsubishi.Kokpit, deska rozdzielcza samochodu Mitsubishi. Kobiece dłonie z pomalowanymi paznokciami na kierownicy. Mitsubishi w kredycie, wyprzedaż rocznika 2023

Mitsubishi w kredycie

Zacznijmy od najpopularniejszej formy finansowania zakupu samochodu – od promocyjnych kredytów. Ich zaletami są brak wpłaty własnej, możliwość wybrania okresu spłaty – nawet do 96 miesięcy – i wysokości raty. Dodatkowe to: łączenie dochodów nie tylko z członkami rodziny, akceptacja różnych źródeł dochodu (także zagranicznych) i dowolny wybór dnia spłaty.

Salony Mitsubishi dają nam do wyboru cztery rodzaje pożyczek, potocznie zwanych kredytami balonowymi, które łączą roczne okresy spłaty. Pierwszy to kredyt 50/50, w którym na początku wpłacamy 50% wartości auta, a drugie 50% po roku. Następnym jest kredyt 4×25 – 25% wartości samochodu na początek, a pozostałą część spłacamy w trzech rocznych ratach przez trzy lata. Kolejny wariant to kredyt 3×33 – wiadomo: wpłacamy 33% wartości pojazdu, a pozostałą część w dwóch ratach przez dwa lata. W ostatniej opcji mamy rozbicie kredytu na pięć części (baloników 😉) – 20% wartości auta wpłacamy na początku, a pozostałą część w czterech corocznych ratach.

Leasing i pożyczka leasingowa na Mitsubishi

Astara Poland proponuje program Lease&GO, w którym korzystamy z takich samych zalet, jak w przypadku wynajmu długoterminowego. Nie interesują nas wartość samochodu po zakończeniu kontraktu ani też ewentualne nieprzewidziane koszty serwisowe, nawet napraw pogwarancyjnych. Po skończonym kontrakcie jesteśmy zwolnieni z obowiązku wykupu auta. Możemy wymienić je na nowe, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Stała opłata miesięczna przez cały okres trwania umowy zapewnia precyzyjne zaplanowanie kosztów. Program Lease&GO pokrywa bowiem zarówno finansowanie, jak i przeglądy oraz naprawy, ubezpieczenie, assistance, ogumienie, a nawet samochód zastępczy. Przedsiębiorcy wliczają raty w koszty uzyskania przychodów i oczywiście mogą odliczyć VAT od miesięcznej raty. Kolejnymi zaletami są bezgotówkowy zakup paliwa na karty paliwowe i zbiorcza faktura, obejmująca wszystkie koszty związane w korzystaniem z samochodu. Wszelkie formalności załatwia za nas i dla nas dealerstwo Mitsubishi.

Inna forma umożliwiająca szybkie skorzystanie z promocji, jaką przynosi wyprzedaż rocznika Mitsubishi, to pożyczka leasingowa. Jest ona przeznaczona na finansowanie zakupu samochodu nowego, a także używanego (w wieku do 8 lat) przez podmioty gospodarcze. Okres pożyczki wynosi od 6 do 96 miesięcy, a samochód, który staje się własnością firmy, jest zabezpieczeniem pożyczki. Dodatkową korzyścią obok niskich kosztów finansowania jest ograniczenie do minimum formalności, a decyzję o udzieleniu pożyczki możemy otrzymać nawet w ciągu godziny. Mamy wybór programu spłaty pożyczki w ratach równych lub balonowych – 50/50, 3×33, 5×20, 4×25, jak w przypadku Mitsubishi na kredyt.Czerwony Mitsubishi ASX oraz Eclipse Cross PHEV. Mitsubishi w kredycie, wyprzedaż rocznika 2023.

Modele Mitsubishi w kredycie – szczegóły

Zacznijmy od najtańszego na polskim rynku modelu segmentu B z automatyczną skrzynią biegów, czyli Mitsubishi Space Star. Jego  promocyjna cena zaczyna się od 54 990 złotych. A możemy mieć go w nieoprocentowanym, rocznym kredycie 50/50 lub w kredycie z ratą od 644 złotych miesięcznie. Promocyjna oferta dla przedsiębiorców to leasing 101%. Czeka też na nas miły prezent w postaci kompletu opon zimowych. Klienci, którzy wybiorą finansowanie w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku oraz kupią w salonie pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU lub Warcie, uzyskują rabat do 5 000 zł. Suma korzyści może więc wynieść 6 000 złotych.

Także nowy Mitsubishi COLT objęty jest promocją wyprzedaż rocznika 2023, choć w mniejszej skali, bo obejmuje ona głównie finansowanie. Możemy mieć ostatnią nowość Mitsubishi w kredycie „Niska rata”, której wysokość (a raczej niskość) to 832 złote brutto miesięcznie. Klienci indywidualni mogą też wybrać kredyt 50/50 z RRSO 0%, a przedsiębiorcy – leasing 101%.

Model również z tego roku, więc tylko nieco mniej nowy – Mitsubishi ASX w promocji może nas kosztować nawet 11 000 złotych mniej. Taka suma korzyści wiąże się z dodatkowym wyposażeniem auta w system bezkluczykowy, kamerę cofania, czy system rozpoznawania znaków drogowych. Oczywiście także Mitsubishi ASX możemy wziąć w nieprocentowanym kredycie od 919 zł za miesiąc albo w leasingu 101%.

Awangardowy w stylu i ekologiczny w napędzie Mitsubishi Eclipse Cross PHEV jest w wyprzedaży rocznika tańszy nawet o 41 000 złotych. Skonstruowana z wykorzystaniem tak wysokiego rabatu oferta leasingu Lease&Go przynosi miesięczny koszt w niskości od 1 399 złotych netto. Osobom mającym niepełne zaufanie do napędu plug-in hybrid, godzi się przypomnieć, że na baterię trakcyjną producent udziela aż ośmioletniej gwarancji.Czerwone Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Zima, zamarznięte jezioro, kobieta pije kawę. Mitsubishi w kredycie, wyprzedaż rocznika 2023.

Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi – nieustająca promocja

Przypomnienie o wydłużonej gwarancji na baterię trakcyjną kazało mi zastanowić się, czy wszyscy Czytelnicy wiedzą o zobowiązaniu serwisowym Mitsubishi. Może nie, więc poinformować muszę, tym bardziej, że to zobowiązanie dalece wykraczające poza zwykłą, a nawet wydłużoną gwarancję. Dlatego przyjąłem, że zakres opieki gwarancyjnej Mitsubishi należy uznać za nieustającą promocję marki na tle marek innych. Wyjątkowy pakiet ochronny obejmuje pięć lat gwarancji producenta, pięć lat Mitsubishi Assistance i pięć lat gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria. Ponadto korzystamy z dwunastu lat gwarancji na perforację blach nadwozia i z nieodpłatnych kontroli stanu naszego Mitsubishi. Oczywiście, że trudno krótko ująć rozbudowany pakiet ochronny, dlatego zachęcam by po wybraniu samochodu, bliżej się ze zobowiązaniem serwisowym zapoznać. A przede wszystkim odwiedzić salon Mitsubishi, zanim skończą się samochody w wyprzedaży rocznika 2023, więc chyba koniecznie przed końcem roku.

Władysław Adamczyk
Zdjęcia: Mitsubishi i Irmina Hanzel

Mitsubishi Space Star w kredycie. Grafika: Kredyt balonowy 50/50. Wyprzedaż rocznika 2023 Kokpit, deska rozdzielcza samochodu Mitsubishi. Kobiece dłonie z pomalowanymi paznokciami na kierownicy. Mitsubishi w kredycie, wyprzedaż rocznika 2023 Czerwony Mitsubishi ASX oraz Eclipse Cross PHEV. Mitsubishi w kredycie, wyprzedaż rocznika 2023. Czerwone Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Zima, zamarznięte jezioro, kobieta pije kawę. Mitsubishi w kredycie, wyprzedaż rocznika 2023.
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!