Wybierz markę

salon Mitsubishi 2023, stojące samochody Mitsubishi w promocji

Jesteśmy od tego, żeby informować, a już szczególnie lubimy przynosić dobre informacje. Takimi o niebezpiecznych upałach i burzach niech zajmuje się Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, bo wszyscy mu za to swoimi podatkami płacimy. Naszymi ulubionymi wiadomościami, obok tych o nowościach, są informacje z kategorii: promocja, oferta specjalna, rabat, bonusy, korzyści, a nawet wyprzedaż. Od ponad dwóch lat, z wiadomych powodów, dostajemy takich informacji jak na lekarstwo. Z tym większą radością informujemy, że są Mitsubishi w promocji – różne modele i z bonusami w różnych formach. A wraz z korzyściami rośnie temperatura pozytywnych emocji, więc taka, którą lubimy, bo nie męczy ciała, a daje wytchnienie portfelowi. Letnia promocja w salonach Mitsubishi obejmuje modele Space Star oraz Eclipse Cross, a nawet nowości, jakimi są Colt oraz ASX.

Od czego tu zacząć? Chyba najczytelniej będzie przedstawić Mitsubishi w promocji według wielkości samochodów, zatem…

Listę Mitsubishi w promocji otwiera Space Star 2023

Przyznaję, byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że sympatyczny mieszczuch z roku na rok zyskuje na popularności. Dlatego popytałem i zebrałem, zamieszczone tu opinie, dlaczego klienci tak chętnie kupują Mitsubishi Space Star. Teraz najtańszy na polskim rynku samochód segmentu B z automatyczną przekładnią można mieć w kredycie już od 679 zł miesięcznie. Cena promocyjna rocznika modelowego 2023 w wersji Inform rozpoczyna się od 57 990 złotych. Dodatkowy rabat w wysokości do 2 000 złotych uzyskamy, gdy spasują nam oferty finansowania i ubezpieczenia, jakie proponują salony Mitsubishi. A są to finansowanie w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku oraz pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych PZU lub Warty.trzy samochody widok z góry Mitsubishi w promocji - Space Star z rabatem

Nowy Mitsubishi Colt przywozi korzyści w programie rezerwacji

Najnowszy Mitsubishi w promocji – Colt nowej generacji pojawi się w polskich salonach jesienią 2023 roku, co anonsowaliśmy już kilkukrotnie. W tym wpisie zawarliśmy najwięcej szczegółów obejmujących zdjęcia, wymiary, dane techniczne, wersje silnikowe i wyposażenia oraz kolory.  Jak to nowość, Mitsubishi Colt objęty jest programem rezerwacji. I jak pisaliśmy, można wybrać i zarezerwować go w trzech specyfikacjach wyposażenia. Są to:
> Invite z pakietami Style + Cold, z silnikiem benzynowym o mocy 91 KM i manualną skrzynią biegów;
> Intense z pakietami Style + Cold + Navi, z napędem jak wyżej;
> oraz First Edition z układem hybrydowym 1,6 HEV o mocy 143 KM oraz przekładnią automatyczną.

Korzyści z wpisania się na listę zamówień nowego Colta (dla zainteresowanych tu zamieszczam formularz), są dla wszystkich wersji takie same. Obok pierwszeństwa w odbiorze auta, druga jest szczególnie cenna – to siedem lat spokojnej eksploatacji. Wynika ona z dodania do pięcioletniej gwarancji fabrycznej dwuletniej ochrony pogwarancyjnej, bezpłatnej dla uczestników programu rezerwacji.czerwony kompaktowy samochód miejski nowy Colt 2023

Mitsubishi ASX 2023 poleca się w kredycie

Po ogólnym poznaniu wiosennej nowości Mitsubishi przychodzi czas testów, na który do salonów Mitsubishi zapraszamy. Testów – liczba mnoga – bo warto sprawdzić, która wersja napędu bardziej nam odpowiada. Czy 140 KM ze skrzynią manualną, czy 158 KM z przekładnią 7DCT.  A potem już droga do nowego ASX-a łatwiejsza, bo to także Mitsubishi w promocji. W tym przypadku ma ona postać kredytu z miesięczną ratą już od 999 zł. O naturalnej dla marki Trzech Diamentów pięcioletniej gwarancji fabrycznej nie powinienem nawet wspominać. Jednocześnie muszę dodać, że nowy ASX jest objęty nieodpłatną kontrolą auta wynikającą z Mitsubishi Assistance Package. A „w razie jakby co”, użytkownik ASX-a będzie mógł w okresie pięciu lat skorzystać z pomocy drogowej.

Kalkulując opłacalność zakupu na chłodno – czyli stosunek wartości do ceny – proszę zwrócić uwagę na wartość wyposażenia standardowego. Z najcenniejszych elementów nowy Mitsubishi ASX ma między innymi kamerę cofania, system rozpoznawania znaków drogowych i tempomat z ogranicznikiem prędkości. Dla tego segmentu samochodów nie są to elementy powszechnie występujące w standardzie.czerwony kompaktowy samochód typu crossover Nowy Mitsubishi ASX 2023

Eclipse Cross PHEV oferuje najwięcej Mitsubishi w promocji

Przebojowy crossover coupé Mitsubishi jest w swojej funkcjonalności także rodzinny. Teraz zakup tego Mitsubishi w promocji z Kartą Dużej Rodziny przynosi korzyści, których wartość sięga 40 000 złotych. Także dla mniejszych rodzin, związków nieformalnych i singli różnych bonusów jest cała familia. Niezależnie od czasu trwania związków, wszystkie wersje Mitsubishi Eclipse Cross PHEV zapewniają użytkownikom spokój eksploatacji przez siedem lat. Ponieważ po zakończeniu pięcioletniej gwarancji podstawowej obowiązuje bezpłatna dwuletnia ochrona pogwarancyjna w wariancie Premium do osiągnięcia przebiegu 200 000 km.

Najbardziej zaskakujące, a jednocześnie najważniejsze jest to, że nie wiadomo skąd, pojawiły się egzemplarze z rocznika produkcji 2022. Wyprodukowany wówczas Eclipse Cross PHEV dostępny jest w dwóch wersjach wyposażenia. Najwyższą korzyść finansową przyniesie decyzja o zakupie wersji 2.4 INSTYLE PLUS 4WD. Ten samochód jest tańszy o 35 000 zł, a rata miesięczna w programie Lease&Go wynosi 2 278 zł netto. Druga wersja – 2.4 INTENSE PLUS 4WD – przynosi 30 000 zł rabatu i ratę miesięczną Lease&Go 2 169 zł netto. Rodzinny samochód może być oczywiście także firmowym. Kupujący na firmę Eclipse Cross PHEV Intense Plus 4WD z roku produkcji 2022 mogą skorzystać ze specjalnej oferty wynajmu, w której rata Lease&Go wynosi 1 899 zł netto. To wyliczenie dla umowy na 36 miesięcy, z limitem rocznym 15 tysięcy kilometrów i wpłatą własną w wysokości 10%. Jak podpowiadamy, to możliwie precyzyjnie: Umowa obejmuje pakiet serwisowy Basic, ale nie obejmuje ubezpieczenia i opon zimowych.

Kolejne Mitsubishi w promocji to trzy wersje wyposażenia Eclipse Cross PHEV z rocznika 2023. Oferta specjalna wygląda tak:
> INTENSE PLUS, z rabatem 20 000 zł, rata w wynajmie Lease&Go – 2 169 zł;
> INSTYLE PLUS, z rabatem 25 000, rata w wynajmie Lease&Go –  2 278 zł;
> INSTYLE PLUS BLUE SKY z rabatem 25 000 zł, rata w wynajmie Lease&Go – 2 376 zł.

Pozostaje mi życzyć samych dobrych wyborów.

Władysław AdamczykEclipse Cross PHEV wschód słońca nad morzem sunrise Mitsubishi w promocji

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!